1 2 3 4 5 6 7 8

emelkoca

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

561 entry 149 konu 1,748 puan
11.04.2021 23:52 son işlem tarihi takip etme takip et

Kült Film

Seven samuray, forrest gump, şeytanın avukatı, 6.his, olağan şüpheliler, diğerleri, game, küp... gibi izleyicilerde iz bırakan, yaşı olmayan filmlerdir.

11.04.2021 23:48
 1. göynümek

  Özellikle armut gibi meyvelerin olgunlaştıkça içindeki yenilebilir beyaz kısmının kahverengiye dönmesi, böylece daha da tatlanması durumu.

   
 2. Kült Film

  Seven samuray, forrest gump, şeytanın avukatı, 6.his, olağan şüpheliler, diğerleri, game, küp... gibi izleyicilerde iz bırakan, yaşı olmayan filmlerdir.

   
 3. kan vermek

  Hem kan vermek hem de kök hücre bağışında bulunmak için uğradığım kızılay kan verme bölümünden, 50 kilo altında olanlara işlem yapılmadığını öğrenip kan veremeden geri döndüm. Demek ki 50 kilo altında olanlara kanınınız ancak size yeter gözüyle bakıyorlar. En azından kök hücre bağışında bulunabilseydim belki birşne umut olurdum. O yüzden imkanı olan herkesin yapması gereken bir hareket, çünkü ne zaman kimin neye ihtiyacı olacağı bilinemez.

   
 4. zeytinyağı

  Natürel, soğuk sıkım, riviera, rafine gibi çeşitleri olan, asiditesi kalitesine göre değişen, antioksidan deposu olan zeytinyağı, Toprak ananın mucizelerinden biridir.

   
 5. kore dizisi

  Dün, bugündür üçüncü kez kore dizisi izliyorum. Sabırsız olduğum için özellikle bölüm sayıları az olanları tercih ediyorum. The tale of nokdu, hem tarihi, hem romantik, hem de arada aksiyon ve olmazsa olmaz kore mizahi unsurları güzel harmanlayan iyi vakit geçirten bir dizi.