1 2 3 4 5 6 7 8

En Beğenilen Entryler

 1. sözlüğe canlılık gelmesi

  diğer yazar arkadaşlarımızın da katılımıyla hem sözlüğe katkı yapılması hem de benim performansımı olumlu yönde artmasına sebep olun durum. konu çok olunca da yazılacak şeyler oluyor illa ki. puanlamada bu ay birinciliği kimselere kaptırmam merak etmeyin.-gülücük-

 2. bal tutan parmağını yalar

  bu sözü hep tehlikeli olarak bulmuşumdur

  yaptığın bir işin kaymağını yerken başkasına avucunu yalatmaktır ve ahlaksızlıktır bu

  ben devletin önemli bi kademesinde bulunacağım ve o görev sayesinde bazı kıyakları kendime yapacağım, buna da bal tutan parmağını yalar diyeceğim!!

  ahlak eksikliğidir bu kesinlikle

 3. bugün olsa tarikata yine giderim

  kafayı yiyeceğime olanak sağlayan söz. ya kardeş tarikat ile allah arasında nasıl bir bağlantın var. Allah şu şu tarikatlar vardır. birine girebilirsiniz mi demiş.

  Ya kardeş bir tane kitap var o da Kuranı kerim, her peygamberi kabul EDİYORUZ ama Hz Muhammet (sav) peygamberimizdir diyoruz. Bunun için tarikata ihtiyacın var mı?

  Pekala tarikattan dolayı başına bir hal geldi de hala böyle sözler niye...

 4. bugün olsa tarikata yine giderim

  spoiler

  12 yaşındaki kızı uşşaki tarikatı lideri eyüp fatih şaban tarafından istismar edilen annenin söylemi.sonuçta biz oraya allah için gidiyoruz o kişi için gitmiyoruz demiş.

 5. pepeçura hiç gitmesin kampanyası

  Hiçbir yerde duymadığım pepeçurayı bu sözlükte duydum neymiş bu, Nasıl bir şey bu anlamadım. Corona dan sonra bir çalışma yapın da memurlar net sözlüğe tadımlık pepeçura dağıtın.

  Tanım: Coronadan sonra üst düzey yönetimden acilen yapılması gereken kampanya

 6. hemşire

  emekleri, işi geregi algısıyla hor görülen, hayatlarını senin sagligin için harcamak zorunda olan, geçimini insanlık yaparak kazanan ama insanlik görmeyen fedakar meslek mensubu.

  (Bkz: fedakarlığın ihanetten ibaret olması)
 7. afulutaş

  hızlı bir giriş yaparak yazar olma hedefi olan editörümüz.

 8. ulaşgkc

  rekortmen başlık

 9. ulaşgkc

  senin başlığa yazana kadar supporters başlığı en çok yazılan diye biliyordum.

  tanım:tesadüfen aratarak bulduğum başlık. -gülücük-

 10. ulaşgkc

  bu arad sözlükteki en çok yazılan başlık ünvanına sahip olduğunu tesadüfen şimdi yazınca öğrendiğim değerli editörümüzün başlığı. 500.entry de benden olsun. -gülücük-