1 2 3 4 5 6 7 8

En Beğenilen Entryler

 1. uefa takımlarıyla şampiyonlar liginde oynamak

  Birilerinin hala konuşmaya pardon havlamaya hala nasıl yüzü var dedirten mesele.

 2. uefa takımlarıyla şampiyonlar liginde oynamak

  köy takımları ile uefada oynayıp elenen taraftar serzenişi.

  (Bkz: vardar)(Bkz: östersunds)
 3. 06.12.2017 rb leipzig vs beşiktaş maçı

  beşiktaş yine birilerinin içinden geçti.

 4. 06.12.2017 rb leipzig vs beşiktaş maçı

  negredo'nun attığı gol sadece leipzig'e girmedi.

 5. kendimi evleneceğim kıza saklıyorum diyen erkek

  Adamdır, Allah'tan korkandır...haramda mutluluk aranmayacağını bilendir ,değerinin bilinmesi gereken ADAM dır vesselam .

 6. beşiktaş'ın ilk kez güçlü rakiple karşılaşması

  #17f3 entrye İmzamı atacağım entry.

  takımı küçük düşürmek adına açılan başlığın, milli ruhla hiçbir alakası yok. bu ruhu kaybettiğimiz için her zaman ki gibi ülke olarak kaybedeceğiz.

  ya arkadaş bir başarı var ve sonuç olarak güçlü takımlarla karşılaşacak. buraya kadar gelmiş bir takım var ve ben bu takıma destek vermiyorum diye aşağılamak adına bir konu açmak ve entry'lerde de aynı mantığa devam etmek. bu tarz yorumları gördükçe bu arkadaş alman mı yoksa türk mü demekten kendimi alamıyorum.

  maalesef türkiye'nin kaderi bu, hiçbir zaman birlik ve beraberlik ruhu kazanmıyor. sonra da oturup milli takımı eleştiriyoruz. ne hakla dil uzatıyorsak, sanki bizde bu ruh varda!

  beşiktaş düşmanlığının resmileştiği konu.

 7. beşiktaş'ın ilk kez güçlü rakiple karşılaşması

  "mesele büyük takımla karşılaşmak değil, mesele kendini küçük görmek." diye açıkladığım, eğer maça kadar kendimizi küçük görmeye devam edersek fena bir şekilde yenileceğimizi düşündüğüm ama! eğer bu saçma pskolojiden çıkıp, takım ruhuyla oynanırsa yenilsek dahi ezilmeden yenileceğimizi ve yenersek de söylendiği gibi basit bir takım olmadığımızı göstereceğimiz olay.

  not : taraftarı olduğum bir takım yok, sadece şunun bilincindeyim "şimdi beşiktaş demek türkiye demek".

 8. israil diye bir devlet mi var ki başkenti kudüs olsun

  İsrail mekke yi baskent yapcaz dese bunlar kendine 3. Kible bulur, mekke kirmizi cizgimiz, ikinci kiblemiz der. Kim in tüm inanclilara cok aptalsiniz dedigi demec.

 9. merdiven boşluğuna taraftar sokan takım

  bilet satamayan, koltukları boş kalan, dolayısıyla statları dolmadığı için "dolu tribünlerde merdiven boşluğu nedir, nasıl olması ya da olmaması gerekir" konulu uygulamalı ders veren yardımsever takım.

  (Bkz: Beşiktaş çekemezliği)(Bkz: Beşiktaş ile ilgili konuların fazlalığı)
 10. beşiktaş

  paralı köpeklerin algı operasyonlarına kafayı takmaması gereken taraftarlara sahip takımımız. onlar daha son içinden geçilmenin acısıyla kontrolsüz bir biçimde havlaya havlaya salya akıtarak sağa sola saldırmaya devam ediyor. asla kale alınacak adam olmadıklarını kendileri bizden daha iyi biliyor.

  fenerasyon destekli saldırılar bu sene de son sürat devam ediyor. sene başındaki süper kupa maçınıda alakasız yere sahamız kapatıldı. bu sarışın takımların maçlarında hakemin kafasına, futbolcuların kafasına su şişesi isabet etti hiç de saha kapatma falan yaşanmadı. bunları havlamaya bu paralı köpekler yanaşmaz.

  küfürden zaten tek ceza alan bizim futbolcu ve teknik direktör. birkaç hafta önce kendi futbolcularının da küfür ettiğini kabul edip ama caner gibi etmediler diyerek saçma sapan bir savunma mekanizması geliştiren bu sarışın gelinler şimdi de yok efendim oğuzhan da cenk de ceza almalıymış diye orasını burasını yırtıyor. önce sizin futbolcular da ceza alsın sonra biz gereken neyse yaparız.

  pazar günü çok önemli bir maçımız var. rakipte olaya karışan oyunculardan birinin cezası bizle maçı olduğu için yarısından fazlası fenerbahçeli olan tahkim kurulu tarafından kaldırıldı. görüntülerde net kavga eden bir diğer oyuncunun da cezası gelecek tepkilerden ötürü kaldırılamadı. olsun biz öyle de böyle de kafanıza vura vura beşiktaş'In büyüklüğünü hem sarışın kız kardeşlere hem de fenerasyona öğreteceğiz.