1 2 3 4 5 6 7 8

06asım

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

1,266 entry 65 konu 57 puan
09.08.2020 16:51 son işlem tarihi takip etme takip et

küpe takan erkeğe kötü gözle bakılması

kadına benzeyen erkekten hayır gelmeyeceğini düşünen kişilerin doğal davranışıdır.

09.08.2020 16:48
 1. ateş ölçer

  kişinin ateşini ölçmeye çalışan küçük cihazdır. şu sıralarda salgın dolayısıyla avmler ve birçok mağazanın girişlerinde bekleyen elemanların elleriden düşürmediği içeriye girenlerin ateşlerini kontrol ettikleri bir elektronik eşya olmuştur. virüs salgını bittikten sonra artık uzun süre görmeyiz umarım.

   
 2. ben diyorsam susacaksın

  metroda etrafındakileri gereksiz yere şarkı söyleyerek rahatsız edip tepki gören kişinin yanındaki birinden duyduğu sözler. olaya dışarıdan bakınca güçyetenlik gibi gözüküp de içeriden bakınca söyleyenin haklı olduğu olay.

   
 3. klavyedeki bazı harflerin çalışmaması

  uzun yıllar kullanılan klavyenin temizlenmesine rağmen artık işlevselliğini kaybettiğinin göstergesidir. değiştirip yeni bir klavye almanın vaktinin geldiğini gösterir. 10 yıldır kullandığım klavyeyi yılbaşında değiştirip yenilediğim gibi.

   
 4. 17.07.2020 seyfi dursunoğlu'nun vefatı

  sahnede huysuz virjin rolüyle ünlenen, senelerce komedi şovlarında yer alan ve hazırcevaplılığı, ince zekası, mizahı ile bilinen sanatçı seyfi dursunoğlunun 87 yaşında vefat etmesidir.

   
 5. kıyamet

  tüm insanlık için dünya hayatının sonu ahiret hayatının başlangıcı olan olaydır. büyük meleklerden olan israfil sur borusuna üfleyince kıyamet kopacak ve yaratılmış her şey yok olacaktır. tekrar üflenmesiyle birlikte tüm canlılar yeniden yaratılıp hak ettikleri yere cennet veya cehenneme gideceklerdir. günümüzde küçük alametlerinin büyük çoğunluğu gerçekleşmiş olup her insanın ölümü kendi kıyameti olarak da kabul edilmektedir.