1 2 3 4 5 6 7 8

06asım

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

869 entry 36 konu 440 puan
24.06.2019 13:29 son işlem tarihi takip etme takip et

nostalji

geçmişe duyulan özlem ve sevginin birleşimidir. insanlık günden güne bozulduğu için ve insan çocukluk zamanında daha temiz kalpli ve saf olduğu için haliyle o günleri daha iyi ve güzel bilir. büyüyüp sorumluluklar arttıkça etraftaki pislikler ve insanların gerçek yüzü ortaya çıktıkça insanda da kin ve nefret duygusu baş gösterir ve insan geçmişini özler.

12.06.2019 10:19
 1. İletiler kısmına gelen yenilik

  sitenin facebook ve messenger gibi ortama bürünüp renklerle süslenerek görünüşünün değiştirilmesi hususudur. üyelerin çoğunda şok etkisi yaratmıştır.

   
 2. cama resim çizmek

  kışın buharlaşmış camlara evin içinden parmakla resimler çizme olayıdır. her yaşta insanın çocukluğundan beri yaptığı kendisine sebepsiz yere mutluluk veren öylesine eylemlerden biridir.

   
 3. Muhammed mursi

  general sisi tarafından darbe yoluyla hapis cezası verilen dün de mahkeme salonunda ilkönce bayılıp sonra vefat eden mısır'ın eski başkanı.

   
 4. the passenger

  ıggy pop adlı sanatçının şarkılarından biridir.

   
 5. Kedilerin kontrolsüz üremesi

  belediyelerin görevlerini gerektiği gibi yerine getirmediklerinin göstergelerinden biridir. sokak aralarında, bina önlerinde gün geçtikçe artan kediler ve buna dur diyememek insanlarda da sıkıntıya sebep olmaktadır. bir yandan ortada yavrularıyla çaresizce görülen kedilerin karınlarını doyurma sorunu, hayvanların toplanmaması, barınaklarının yetersiz olması ve erkek olan hayvanların kısırlaştırılmaması zamanla sorunların devam etmesine sebep olmaktadır.