1 2 3 4 5 6 7 8

altın

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. kimyada au ile sembolize edilen değerli metal

   
 2. iletkenlik acisindan hic bir elementin eline su dokemeyecegidir.

   
 3. parayı korumak için satın alınan ve saklanan şeydir.

   
 4. oğlunu everen babaları kara kara düşündüren takı..

   
 5. en iyi uzun vadeli yatırım araçlarından biri olduğunu düşündüğüm an itibariyle gramı 100 tlyi bulan tüm kadınların sevgilisidir.

   
 6. Çok iyi bir iletken olması buna rağmen oksitlenmiyor olması nedeniyle işlemcilerin ayaklarında kaplama halinde kullanılan madde. Esasında gümüş ve bakır daha iyi iletkendir ancak her ikiside oksitlenir ve manyetik geçirgenlikleri daha fazladır. Bu nedenle nano devrelerde çok tercih edilmezler.

   
 7. Sükuttur....

   
 8. Ons bazında 1221 usd yi gördü bu gün.

   
  (Bkz: yatırım)
 9. Ne zaman almaya kalksam bir düşüş trendine girip beni benden alan yatırım aracı. Daha sonra ihtiyaç duymamla birlikte satıp kurtulduğum ama bana endeksli gibi bir anda artmaya başlayarak beni iyice üzen, neredeydin 1 ay önce dedirten parlak nesne.

   
 10. Elde etmek uğruna milyonlarca insanın siyanür kaynaklı hastalıklara yakalanmasına, özellikle altına hücum döneminde insanların birbirini hırsından katletmesine neden olan bir maden.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam