1 2 3 4 5 6 7 8

06asım

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

1,617 entry 69 konu 250 puan
26.07.2021 23:32 son işlem tarihi takip etme takip et

kendi dişini çekmek

çocukken kolay olan aktivite. zira çocukken çıkan süt dişleri çabuk dökülür. ilkokul beşinci sınıfta bir gün içinde kendi kendime 3 dişimi çektiğimi biliyorum. ama yetişkinler için kolay değildir.

20.07.2021 17:15
 1. kravat bağlamak

  eskiden herkesin bilmediği şimdi ise bilmeyenin bile internetten öğrenebildiği işlerdendir. güzel katlama teknikleri vardır. genelde aynı kapıya çıkar.

   
 2. sinema salonu

  pandemi dönemiyle önemini yitiren salonlardır. uzun süredir kapalı olan sinema salonları sinema filmlerinin çekimlerinin durması ve doğru düzgün filmlerin yapılmaması ile birlikte unutulmaya yüz tutmuştur. açılan salonlardaki bilet fiyatları da tavan yapmıştır. ayrıca günümüzde ücretli üye olunan televizyondaki sinema platformları ile birlikte insanların istediği filmleri istediği zaman evlerinde izleyebilmesi de sinema salonlarının eski önemini kaybetmesini sağlamıştır.

   
 3. alışveriş çılgınlığı

  alışverişi çok seven kişilerde görülen davranış bozukluğudur. özellikle kadınlarda görülen bu durum açgözlülüğün beraberinde gelir. hiç doymayacakmış gibi bir his vardır. evinde boş yer gördümü orayı hemen yeni bir eşya alıp doldurmak isterler. internetteki alışveriş sitelerinin çoğalmasıyla birlikte bu çılgınlık her yaş grubunda görülmeye başlanmıştır.

   
 4. pandemi obezitesi

  pandemi sürecinde evde oturup uzun süre hareketsiz kalan insanların dışarıdaki kadar hareket etmemeleri sonucunda kilo almasıdır.

   
 5. Maide'nin altın günü

  sanatçı ezgi mola'nın başrolde oynadığı, maide adlı yaşlı teyze karakterinin kaybolan takısını bulma çabası üzerine konumlandırılmış film. dandik komedi filmlerinden biri. komedi yapılmaya çalışılmış ama olmamış sanki.