1 2 3 4 5 6 7 8

06asım

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

1,806 entry 73 konu hiç puanı yok
13.11.2022 21:08 son işlem tarihi takip etme takip et

yerim ben seni

genelde yavru olan canlılara tatlılıklarından dolayı söylenen bir sevgi cümlesi.

24.10.2022 21:15
 1. şu anda dinlenen şarkı

  ajda pekkan - gül dostum gül

   
 2. herkes işine baksın ifadesi

  genelde bir ortamda kavga ya da kargaşa yaratan bir olay olduktan sonra ortam sakinleşince herkesin dikkatini dağıtmak amacıyla kullanılan bir cümledir. insanların kendilerini ilgilendirmeyen işlere burunlarını sokmalarından mütevellit karşı tarafın onlara kızdıktan sonra söyledikleri sözdür. aslında her insan kendisinden sorumlu olduğu için başkalarının yaptıklarını ve hatalarını umursamayıp kendi hayatına önem vermelidir. kendi yanlışlarını göz önüne alıp ona göre yaşamalıdır. bir işle uğraşırken dikkatini dağıtmamak için de kendi önüne bakması gerekmektedir.

   
 3. sözlüğe gelmemek

  şu sıralar sözlükteki yazarların çoğunluğunun yaptıklarındandır. yan tarafta hep aynı başlıkların gözükmesi ve yeni başlıkların eklenmemesi bu durumun net belirtilerindendir. sözlüğün müptelası olan yazarların yaşları geçtikçe burayı sıkıcı bulup buradan soğumaları bu olayı körüklemektedir. konular hakkında bilgi sahibi olmamak sözlüğe katılımı etkilemektedir. soldaki başlıklar zamanla günlük hayatın sorunları ve yaşanılan olaylarla ilgili olmaya başladıkça yazarların yazım isteklerini de azalmıştır.

   
 4. şu anda dinlenen şarkı

  mert ekren - içine mi düştüm aşkın.

   
 5. uzaya gidecek olan ilk Türk

  oralara aşina olması itibariyle mustafa topaloğlunun planlandığı konumdur. uzaylıya falan denk gelirse iyi anlaşabilir.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam