1 2 3 4 5 6 7 8

med-czr

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

2,818 entry 428 konu hiç puanı yok
02.07.2019 11:10 son işlem tarihi takip etme takip et

şebnem ferah

özlem tekin'in tırnağı olamayacak vasat altı böğürgen.

sesi de yok, karakteri de...

üniversite şenliklerinde sevgiline sarılıp sağa sola salınmaya yarardı eskiden. hepsi o. şimdi şenlikler de iptal ediliyo diyolla.

02.07.2019 10:40
 1. aa'nın öcalan'ın açıklamasını son dakika olarak vermesi

  dün gece yaşanan elim hadise.

  devletin haber ajansı, yıllardır tecritte tutulan, hakkında bir satır haber çıkmayan teröristbaşı öcalan'ın ibb seçimleri için tarafsızlık çağrısı yaptığı haberini, ne hikmetse son dakika haberi olarak duyuruyor. vah ki ne vahh.

  bir belediye seçimi nelere kadirmiş yahu?

  kimler pkk ile ittifak yapmış anlaşılmıştır umarım.

  yazık...

   
  (Bkz: öcalan'ın mesajı acilen yayınlansın)(Bkz: öcalan'ın ibb seçimleri için açıklama yapması)(Bkz: teröristbaşından medet uman siyasi ittifak)
 2. teröristbaşından medet uman siyasi ittifak

  ne yapmak, nereye varmak istemektedirler sorusunu sorduğumuz siyasi oluşum.

  gülsek mi ağlasak mı karar vermesi zor.

  daha ne kadar esneyebilirizin deneyini yapıyorlar sanırım. başka bir açıklaması olamaz. ahahahaa...

   
  (Bkz: öcalan'ın mesajı acilen yayınlansın)(Bkz: öcalan'ın ibb seçimleri için açıklama yapması)(Bkz: mhp'lilerin nihayet apocu olması)
 3. mhp'lilerin nihayet apocu olması

  allah şaşırtmasın duasına gark olmayı çoktan aşmış bir durum.

  mhp'liler ne yaptılar da bu kadar karıştı bu işler anlayan beri gelsin. ahahahaha...

  aslında denklem gayet basit de anlamak için biraz kafa, görmek için de göz lazım.

   
  (Bkz: öcalan'ın mesajı acilen yayınlansın)(Bkz: öcalan'ın ibb seçimleri için açıklama yapması)
 4. öcalan yerli ve milli bir şahsiyettir

  dün akşam canlı yayında sarf edilen söz.

  sahibi de öcalan'ın ibb seçimleri hakkındaki görüşlerini kürt seçmene duyursun diye apar topar imralı'ya gönderilen pkk'lı ali kemal özcan.

  kendisi tunceli munzur üniversitesinde sosyoloji bölüm başkanı. evet, "barış süreci benim eserim" diyen bu adam, barış bildirisine imza attı diye üniversiteden atılan yüzlerce akademik personele küfredercesine halen görevinin başında. muhtemelen derin devlete çalışan, karanlık bir pkk sempatizanı. adamın doktora tezi bile pkk üzerine. oğulları pkk yurtdışı sözde sorumlusu bir oğlu da pkk üyeliğinden içerde.

  ve bu adam dün akşam ulusal kanalda, canlı yayında başlıktaki lafı etti. yani pkk propagandası yaptı.

  soruyorum:

  bahçeli ve süleyman soylu neredeler, şimdi ne düşünüyorlar?

  beka beka diye ortalığı ayağa kaldıranlar tescilli pkklıyı bayram değil seyran değil ne diye imralı'ya gönderdiler? oradaki de bu herife ne diye açıklama yaptı? bu açıklama nasıl haberleştirildi, buna fırsat verenler kimler?

  güyya pkk ile ilişkisi var denilerek yıpratılmaya çalışılan seçilmiş başkan imamoğlu'na terörist diyen ülkücüler neredeler? ittifak yaptıkları parti pkklılarla kolkola sarmaş dolaşken onlar iyi partilileri dövmeye utanmıyorlar mı?

  ak troller neredesiniz? daha karpuz kesecektik?

   
  (Bkz: ali kemal özcan)(Bkz: öcalan'ın ibb seçimleri için açıklama yapması)
 5. öcalan'ın ibb seçimleri için açıklama yapması

  kimlerin pkk ile işbirliği içinde olduğunu apaçık gördüğümüz olay.

  türk siyasi tarihine utanç vesikası olarak geçecek, koskoca türkiye cumhuriyeti devletinin teröristlerden medet umduğunu gösteren alçak ve hain bir planın parçasıdır.

  istanbul büyükşehir belediyesindeki rantları kesilmesin diye, yağma ve talanlara devam edebilsinler diye, dini ve milliyetçiliği öne çıkarıp beka beka diye ağlarken son duraklarının imralı adası olduğunu gördüğümüz bir siyasi zihniyetin çaresizliğini ortaya koyar aynı zamanda.

  bildiğiniz gibi hdp eski eş genel başkanı selahattin demirtaş ibb seçimleri için demokratik güçleri destekleyeceklerini, akp'nin yağma düzenine son vermek için tüm seçmenlerinin 23 haziranda sandığa gidip oy kullanmalarını istemişti.

  kendi adayları olan binali'nin seçilemeyeceğini hem gidişattan, hem de anket sonuçlarından "nihayet" anlayan akp ise acımasızca yalan ve iftira kampanyası başlatmış, ağıza alınmayacak ithamlarla chp'li imamoğlu'nu itibarsızlaştırmaya, halkın gözünde küçük düşürmeye çalışmışlardı. bunun için de ona pkk işbirlikçisi, terörist, dhkp-c militanlarını işe alacak gibi birbirinden tutarsız ve uydurma haberle saldırmışlardı.

  bu sayede güya halkın milliyetçi duygularını kabartacak, onları, kendi çapsız ve enerjisiz adayları binali'ye, dolayısıyla yağmacılara teslim edeceklerdi. dertleri hizmet etmek değil, ceplerini doldurmak, saltanatlarını sürdürmek olduğu için ibb'yi tam gaz sömürmeye devam edeceklerdi. bunun için ne gerekiyorsa yapacak tıynette olduklarını biz biliyorduk da, onlara oy verenler, sempati duyanlar maalesef ya bilmiyor ya da anlamak istemiyorlardı.

  ama bu son öcalan vakası ile artık anlamışlardır diye düşünüyorum.

  çünkü öcalan, skandal bir olayla, ali kemal özcan adında ne idiğü belirsiz bir pkk'lı ile görüştürülerek ibb seçimleri için görüşleri kamuoyu ile paylaşıldı.

  peki ne demiş teröristbaşı?

  kürtler seçimlerde tarafsız kalsınlar, yani oy kullanmasınlar demiş. demirtaş'ın çağrısını boşa düşürmek için şu kepazeliğe gerek var mıydı sizce? koskoca türkiye cumhuriyeti devletinin düşürüldüğü bu durum, sizin vicdanlarınızı sızlatmadı mı? talan ve yağma düzeni sürsün diye, bu kadar alçalmaya, bir pkk'lıyı bir pkk'lı ile görüştürmeye, kısacası pkk'ya muhtaç duruma düşmeye, onlardan medet ummaya gerek var mıydı?

   
  (Bkz: öcalan'ın mesajı acilen yayınlansın)(Bkz: ali kemal özcan)