1 2 3 4 5 6 7 8

med-czr

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

2,818 entry 428 konu hiç puanı yok
02.07.2019 11:10 son işlem tarihi takip etme takip et

ibb calisanlarinin miting yapmasi

bıldır yedikleri hurmaların, biraz rahatsızlık vereceği tipler bunlar.

mitingde şov yapmayı göze alacak kadar özgüvenleri varsa, istifa edecek kadar gururları da vardır ellaam.

25.06.2019 11:59
 1. Köylerde okul kapatmak

  köylü şımarıklığı.

  köy ağası denilen kalantor serseri, kendi ebleh evladı daha iyi eğitim alsın diye mekan kapatır gibi okulu kapatır, "öğreteceksin ulannn" diyerek sözleşmeli de olsa devlet memuruna alenen baskı yapar.

  ancak ne çare ki genetik diye bir şey vardır ama o cahil ama kudretli köy magandasının bundan haberi yoktur.

  lafı şöyle söyleseler belki anlayabilir; "katranı kaynatsan olur mu şeker, cinsini sevdiğim cinsine çeker."

  paramız da olsa, köy babamızdan miras kalmış da olsa, askerden dönen tarkan'ın hamam kapattığı gibi okul kapatmamalıyız. tenks.

   
 2. rakı-balık

  meşhur bir ikilidir.

  ama üzgünüm, balıkla beyaz şarap gider. balık somonsa kırmızı da olur. yerine göre rose şarap da mükemmel bir tercih olabilir.

  afiyet olsun, kararında içiniz.

  selam ve dua ile...

   
 3. osman öcalan'a trt'de pkk propagandası yaptırılması

  seçimlerden önce başlığını açmak istediğim ama midemin elvermediği için bugüne ertelediğim haber.

  tarihe not düşmek için şimdi açmaya karar verdim.

  malum, sözlükte terör örgütü liderleriyle işbirliği yapan akp'nin trolleri cirit atıyor. akp'ye oy veren masum vatandaşların belki haberi yoktur diye insanlık vazifemi yapıyorum.

  bildiğiniz gibi, terör örgütü pkk, seçime son iki gün kala akp ve mhp'ye katılarak cumhur ittifakının bir üyesi olmuştu. teröristbaşına alelacele bir mektup yazdırılarak basına sızdırılmış, kürtlere "bakın lideriniz tarafsız kalmanızı istiyor" diyerek algı kampanyası başlatmışlardı. kampanya hdp'nin ve demirtaş'ın girişimiyle akamete uğramış, salak zannettikleri kürtler, büyük bir vizyon sergileyerek şer ittifakına yüz vermemişlerdi.

  bunun üzerine pkklı örgüt üyesi ve imralı canisinin özbeöz kardeşi olan osman'ı trt kürdi'ye çıkarıp algı kampanyasına devam ettiler.

  bizlerin vergileriyle çalışan, devletin kanalı trt'de alenen pkk propagandası yapıldı. osman öcalan adındaki terörist, imamoğlu'nu kötüleyerek kürtlerin ona oy vermemesi gerektiğini söyledi. bu sözleri canlı yayında kürtlerin algılarını yönetmek için utanmazca kullanıldı. devlet imkanlarıyla terör örgütü adi bir rant kavgasında taraf olarak sahnedeki yerini almış oldu.

  akp'nin kabarık olan suç sayfalarına bir yenisi daha eklenmiş oldu böylece.

  peki bütün bunlar olurken mhp lideri ne yaptı? kürtlere öcalan'ın sözünü dinlemeleri için resmen baskı yaptı. dinlemeyenlere hönkürdü, haykırdı.

  yanlış okumadınız, bütün bunlar basit bir yerel seçimde yaşandı. bozkurtların bozkürt olduğu, akla karanın, hırsızla arsızın pasparlak ve cascavlak ortaya çıktığı bir seçimdi bu...

  güya terör örgütüyle savaşan, olur olmadık yerde şehit edebiyatı yapan içişleri bakanı eğer bu yaşananlar üzerine kafasına sıkmadıysa, hadi en hafifinden hala istifa etmediyse, bilin ki o da bu yaşananları onaylamış demektir. mübarek olsun!

  neyseki halkın aklı ve feraseti bu cambazlara geçit vermedi.

  istanbul şimdi emin ellerde, hak ettiği hizmeti görecek.

  arpası kesilen troller ve şeriatçı köpekler de havlayarak salyalarını saçacaklar.

  rappim dostları birbirinden ayırmasın iiişallaaa, aminn...

  selam ve dua ile...

   
  (Bkz: öcalan'ın ibb seçimleri için açıklama yapması)(Bkz: mhp'lilerin nihayet apocu olması)(Bkz: teröristbaşından medet uman siyasi ittifak)(Bkz: terör örgütleri zihniyetinin destek verdiği cumhur ittifakı)
 4. ekrem imamoğlu

  reisleri öcalan denen teröristten medet umarken, yavru kurtlar bozkürt olmuşken, vergilerimizle finanse edilen trt'de katil teröristlere propaganda yaptırılmışken, bütün bunları görmezden gelip hala zavallı ve sefilce yunan goygoyu yapanların acilen tedavi olmaları gerektiğini gösteren istanbul'un yeniden ve farkla seçilen belediye başkanıdır.

  ar damarı çatlamış tiplere kapak olsun.

  memlekete hayırlı olsun.

   
 5. ekrem imamoğlu

  Tekrar ve tarihi farkla seçilen istanbul büyükşehir belediye başkanı.

  Hakkında olmadık ithamlar, ağza alınmayacak yalanlar ve küfürlerle yıpratılmaya çalışıldı ama halkın coşkun akan seli karşısında kimsenin duramayacağını bir kez ve kafalara vururcasina gösterdi.

  Yeni bir umut, yeni bir sayfa.

  Başta istanbullular olmak üzere tüm ülkeye hayırlı olsun.

  Herşey şimdi çok daha güzel olacak...