1 2 3 4 5 6 7 8

İnsallahmemurum

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

1,032 entry 51 konu hiç puanı yok
20.03.2020 01:55 son işlem tarihi takip etme takip et

Tv kumandası uzakta diye saçma sapan reklam izlemek

Tv izlemeyenler için problem teşkil etmeyen durum.

04.08.2017 13:06
 1. şu an çalan şarkı

  Frank Ocean - Thinkin Bout you

   
 2. sözlüğü güne çevirmek

  Bi en sevdiğimdir. Adam başı kaç veriyoruz, kaç kişiyiz, sıra bana çabuk gelmeyecekse, döngüye girmem dediğim başlıktır. Yok mu arttıran, satıyorumm, satıyorumm, sattımm. O değil de burada ne kısır partileri yapılırdı seneler evvel. Yok yok, ağlamıyorum, sadece gözüme toz kaçtı.(gülümseme)

   
 3. sonunda delirdik

  "Zaten delirmemiş miydik" diyerek sol kaşımı kaldırdığım başlık. Kim normal ki!

  Devletlülerimizden tut halka kadar kayışı sıyırdık, dişliler zinciri sürekli atmakta. Bu yüzden " ya göründüğün gibi ol, ya da deli" (gülümseme)

  Bir yeşilçam filmi vardı, Fatma Girik hanfendimizin. boncuk gözlümüss tımarhaneye düşüyordu, oradaki deliler sırayla repliklerini söylüyorlardı; " Biz hepimiz deliyiz, burası da tımarhane!(deli kadın kahkahayı basar)" diyerekten. Küçükken öğretmeye çalışmışlar, şu ana hazırlamışlar, haklarını ödeyemeyiz, yalan değil şimdi.(gülümseme)

   
 4. magnolia tatlısı

  Sol framede gördüğüm sütlü tatlılardan bir tanesi. Bana bunlarla gelin dediğim başlıktır aynı zamanda.

  İçine, süt, şeker, yumurta, un ve krema eklenerek yapılan tatlıdır. On numara yaparım yalnız.(gülümseme)

  Çilek ve muz en yakışanlar. Arasına bisküvi parçaları da ekleniyor. Buzdolabında biraz bekletince tadına doyulmaz.(gülümseme)

   
 5. iyi insan olmak

  İkiye ayrılır, biri doğuştan gelir, diğeri sonradan olunur. İnsan aslında özünde kötüdür. Kıskançlık, çekememezlik, dedikodu, iftira, vs. genellikle bunlarla beslenir, ama çevresine öyle değilmiş gibi davranır. Doğuştan iyi insanlar nadir bulunur, kıymetleri bilinmesi ümidiyle...