1 2 3 4 5 6 7 8

med-czr

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

2,808 entry 428 konu 1,104 puan
24.06.2019 16:09 son işlem tarihi takip etme takip et

terör örgütleri zihniyetinin destek verdiği cumhur ittifakı

benim değil, cumhurbaşkanının kendi açıklaması.

dün bahçelievler'deki konuşmasında ağzından kaçırmış.

kendi ağzıyla ifade ettiği bu oluşum terörsitbaşından medet uman akp-mhp ittifakını işaret edermiş meğer.

biz de niye katil öcalan'ın sözüne bu kadar önem veriyorlar diye düşünüyorduk, öğrenmiş olduk. ahahaha...

yaşa reyizz.

(Bkz: terör örgütleri zihniyetinin destek verdiği cumhur ittifakı)(Bkz: terör örgütleri zihniyetinin destek verdiği cumhur ittifakı)
21.06.2019 11:28
 1. ali kemal özcan

  imralı'ya gidip öcalan'la görüşen ve teröristbaşının ibb seçimleri için kürtler seçimde tarafsız kalmalı dediğini iddia eden pkk'lı.

  bir oğlu pkk'nın avrupa temsilcisi, diğeri amerika temsilcisi bir diğer oğlu pkk üyeliğinden hapiste olan, gırtlağına kadar pkklı ve dolayısıyla apocu bir herif.

  imdiiiiii,

  soru 1: öcalan'ın avukatları veya ailesi dururken bu herif ne sıfatla imralı'ya görüşmeye gidebiliyor?

  soru 2: imralı'ya gidip görüşmek için izni kimden aldı?

  soru 3: imralı'ya gitti mi yoksa gönderildi mi? oraya gideceğini/gitiğini bilenler, bunu bir gün önceden haber verenler kimlerdi?

  soru 4: bu herifin görev yaptığı tunceli üniversitesinde öğrencilerine "barış sürecini ben başlattım dediğini biliyor musunuz?

  soru 5: bu herifin 16 nisan 2017 anayasa referandumunda "evet" oyu için çalışmalar yaptığını biliyor musunuz?

  soru 6: beka beka diye memleketi gerip, güyya kıçıkırık bir belediye seçimi diyerek küçümsedikleri bir seçim için taaa pkk liderinden yani terörist başından ve onun örgütünden medet umanların kim olduğunu gördünüz, anladınız mı? kimin pkk ile ilişkisi varmış bildiniz mi?

  soru 7: bu da güyya sözümona ülkücü, milliyetçi, mukaddesatçı geçinen tiplere gelsin. "ipin yoksa al sana ip, daha ne duruyorsun assana" diye meydanlarda urgan fırlatan bahçeli şimdi ne yapıyor? köpekleri, iyi partilileri döverken, onların reisleri buna alkış tutup isim listesi yayınlayarak daha da çok adam döveceklerini açık açık söylerken, o ne yapıyor sahi, ne düşünüyor???

  haydi ak troller, akp ve reis sevdalıları, cevaplayın. istediğiniz sorudan başlayabilirsiniz.

   
  (Bkz: öcalan'ın mesajı acilen yayınlansın)
 2. öcalan'ın mesajı acilen yayınlansın

  sabah gazetesi yazarı okan müderrisoğlu'nun talebi.

  selo'nun chp adayı desteklensin minvalindeki çağrısıyla beraber paçaları tutuşan akpliler ve onların paralı yazarları öcalan için seferber oldular. neden mi? belki tersini söyler diye umutlandıkları için.

  teröristbaşı, bebek katili bir adamdan kendi işlerine yarayacak bir laf etsin diye medet umuyorlar, hop oturup hop kalkıyorlar. neymiş, nötr bi mesaj verirmiş de, hiç olmazsa kürt seçmen arada kalır da sandığa gitmezmiş. hesaba bak, hainliğe bak, kafaya bak...

  bir de imamooğlu ve chp'ye pkk yakıştırtması yaparlar. utanmadan kürdistan derler, pekeke derler, aptal aptal sırıtıp kürtçe iki cümleyi söylemek için diyarbakır'a mitnge koşarlar.

  görün işte terörden beslenen kimmiş, pkk'dan medet uman kimmiş, neden hep en kritik zamanlarda, akp ne zaman zora düşse pkk bir yerlerde terör eylemlerine başlıyormuş anlayın bunu. öcalana'a neden durup dururken görüş izni veriliyor sorgulayın. insanlara iftira atarak bir 17 yıl daha iktidarda kalamayacaklarını anlatın şunlara.

  onlara koşulsuz destek veren kullanışlı aptalları ve paralı hain trolleri de başlığa beklerim.

   
  (Bkz: Pkk terör örgütüne pekeke demek)(Bkz: öcalan'a açık görüş izni verilmesi)
 3. beyaz gömlek içine siyah atlet giyen erkek

  çifte standart kurbanıdır.

  beyaz gömleğinin altına siyah sütyen giyen kadın görseniz "ehuehehueuvv" deyip iç geçirirsiniz sizi köftehorlar sizi... -gülücük-

  olayı bambaşka bir boyuta taşımamdan beyaz gömlekle siyah atlet giydiğimi düşünenler olabilir. ben siyah atleti tek giyerim. onu ne beyaz gömlekle gölgelemeye, ne de geri plana atmaya kimsenin hakkı yok kanaatindeyim. kamyoncu stayla...

  yeri gelmişken yer çekimine meydan okuyan kadınlara selam ederim. ahahaha...

   
 4. pazar günü sisi mi diyeceğiz binali mi diyeceğiz

  sinekten yağ çıkarma ustası olan akplilerin dava yoldaşları mursi'nin ölümünden bile çıkar sağlama çabası güden mantıksız soru.

  ben yine de ne diyeceğinizi yazayım da kafanız karışmasın:

  istanbul büyükşehir belediye başkanı sayın ekrem imamoğlu beyefendi diyeceksiniz.

   
 5. Yargi karari imamoglu'nun önünü kesebilir

  yersen...

   
  (Bkz: muhtar bile olamaz)