1 2 3 4 5 6 7 8

**sude**

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

2,521 entry 534 konu 2,436 puan
18.01.2019 15:04 son işlem tarihi takip etme takip et

165 yaşındaki seçmen

#1k1s entry ile bende hayal etmek istedim ama hayal edemedim. o nasıl bir hal olurdu ki; öykü ile elele tutuşmuşuz, bastonlarımıza basa basa, bacaklar titreye titreye yol alıyoruz. o da ne bir araç son hız üzerimize geliyor ve içinde ulaş editör var. hedef de ise yine biz. onca yıl geçmiş içindeki intikam ateşi sönmemiş. (arkası yarın) (hahaha)

tanım : yaşamayan, hayali seçmen.

18.01.2019 09:37
 1. sözcü gazetesi

  spoiler

  #1k2r Entry ile kendi gibi davranış içerisinde olmayan kişilere, hakaret etme hakkına sahip olduklarını sanan kişilerin savunduğu gazete.

  haklısınız reklam falan demiyorlar. ben uydurdum, bu gazeteyi karalamak için yer arıyorum. art niyetli olmak hobilerim arasında. size yetmez bu kadarı ama bu kabullenişle idare edin. ayrıca spoilere bir bakın da yalanım iyice ayyuka çıksın.

  tanım : gazete. fazla anlam yüklemeye gerek yok.

   
 2. karne

  #1k2p atmıyorumm.

  inanmayın kanmayın, kocaman yalan haber. (gülücük)

  ulaş editörümün notlarını gösteren çizelge. (en doğru tanım budur, diğerlerini görmeyin)

   
 3. sözlük yazarlarının yaşlılıkları

  çok tonton ve şeker olacağımızı gördüm. elimize alıp pc.yi sözlükte gezinen torunları ve çocukları kontrol ediyoruz büyük ihtimalle. ya da belli bir yaştan sonra ne yapacağını bilemeyen yaşlı dedelerin face'leri, ınstagramları takip altındadır. kimi beğenmişler, kimi takip ediyorlar, hangi eğlence merkezine gitmişler, önemli konular bunlar vesselam. (gülücük)

  tanım : huysuz, alıngan, depresif olma ihtimalimiz yüksek olan zamana yenilme. çünkü insan yaş aldıkça gerçekten çok değişiyor.

   
 4. karne

  ulaş editörümün #1k2j entry ile yanıldığını kanıtlamak için diploma resmi mi paylaşmam lazım. ya da bu notlara karşılık zamanında aldığım takdirlerin resimlerini de eklemem şart oldu. çok iyi bir öğrenci profilim oldu her zaman, asla ama asla bu notları almadım. ulaş editörüm zamanında elde ettiği notları bana mâl etmiş gibi duruyor. kocaman bir algı operasyonundan ibaret bu karne..(gülücük)

  tanım : öğrencilere verilen, dönem boyunca aldıkları notların ortalamaları yer alan belge.

   
 5. ice man

  çekirdek yemek için vakit erken deyip, sevimli konuları kaçıran sözlük yazarı.

   
  (Bkz: gülücük)