1 2 3 4 5 6 7 8

**sude**

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

3,398 entry 592 konu 1,162 puan
19.06.2019 16:45 son işlem tarihi takip etme takip et

külahıma anlat

inanmadığını göstermek adına söylenen söz.

19.06.2019 16:26
 1. Kedilerin kontrolsüz üremesi

  iş yerinde beslediğimiz ve sürekli yavrulayan kediye "senin doğum kontrolünden haberin yok mu" diye sorduğum soruyu aklıma getiren konu. yalnız üç-dört yavrusu oluyordu ve yavrular büyüdükten sonra kayboluyordu. sanırım bir kısmını köpekler öldürüyor, bir kısmını da birileri alıp götürüyordu. uzun süreli yavrularını hiç görmedim ama anne kedi hiç eksik olmuyordu. yavrularını yemiş bile olabilir. (hahah) tabi ki yemiyorlar ama öldürebiliyorlar. kıskançlık krizine girip bir kaç tanesini öldürmüş olabilir. (kafası karışık emoji) sevginin fazlası zarar, hangi canlı da olursa olsun.

   
  (Bkz: kedi)
 2. sakarya'da geç kalan öğrenciyi sınava yetiştiren polis

  takdir edilesi davranış.

   
 3. herkes gibi biz de denize girmek istiyoruz

  tabi burası tatil merkezi ve sizlerde evlerinizi barklarınızı terk edip gelmediniz. Bu sebeple en doğal hakkınız yaşadığınız ülkenin nimetlerinden yararlanmak. yoksa istanbul'da yaşayıp denizi görmeyen insanların varlığı umrunuzda falan değil. sonuçta onlar ülkelerini terk etmediler, sizin gibi devletten destek almıyorlar, alın terleriyle hayat mücadelesi veriyorlar. doğal olarak eğlenmek sizlerin hakkı, bu ülkenin evlatlarının değil.

  suriyeli mültecilerin isteği. ne kadar mülteci denirse, hatta denmez bile. o kadar fazlalar ki, öz yurdum da ben kendimi mülteci sanıyorum.

   
 4. kürt kökenli kardeşlerimiz canımız,ciğerparemizdir

  mhp lideri devlet bahçeli'den beklenmeyecek söylem.

  mhp gibi türk milliyetçiliği ön planda olan bir parti olunca söz konusu; hayırdır başınıza taş mı düştü diye bir soru geldi aklıma.

  biraz geç kalınmış bir söylem olsa da, zararın neresinden dönülse kardır .

   
  (Bkz: devlet bahçeli)(Bkz: mhp)
 5. Mutfaktaki son dokunuşun sahibi sarı bez

  Mutfakta öyle bir yere sahiptir ki, evsahibi bile onun kadar değerli değildir. hangi eve gitsen mutfak tezgahının sağında solunda, köşesindeki yeri garantidir. hiç kimse onu alıp da başka yerlere koymak için çaba sarfetmez.

  kadınların kıymetlisi,

  erkeklerin kumasıdır. (gülücük)

  vay be bayağı bir değer biçtim, sarı bezi anlatacak kelimeler yoktur, hepsi kifayetsiz kalır. kadın olmak bunu gerektirir demi. (gülücük)

  türk kadınının olmazsa olmazı olan bez.

   
  (Bkz: gülücük)