1 2 3 4 5 6 7 8

**sude**

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

7,406 entry 1,189 konu 95 puan
16.10.2021 11:30 son işlem tarihi takip etme takip et

tutun kolonyasi

astral seyahat yapan ve bir gün londra'da bir gün İşviçre'de olduğunu ballandıra ballandıra anlatan sözlük yazarımız. biz üyecanlar uslu uslu okurken gittiği yerleri bir anda uyanıp, şaka şaka demesiyle bizim hayallerimize de nokta koyan kişidir aynı zamanda.

Hatta Satürn'e gittiğini, ekip biçtiğini ve ürünlerini burada sattığını da iddia etmektedir. Güneşe en yakın gezegene gitmesi de bir çelişki oluşturmuyor değil, o kadar sıcaktan şikayet ederken. büyük ihtimal karpuz ekmiştir ama suyu nerden bulmuş, burasına takıldık ama ser verip sır vermediler. Gök taşlarını da evinin mahzeninde sakladığı söyleniyor. Kaç paraysa verelim dedik ama çalarsınız siz diye göstermedi.

İşte böyle bir gassal kendisi :)

14.10.2021 16:19
 1. markette bugün

  yine zam mı gelmiş ayçiçek yağına?

  aa makarna da zamlanmış.

  ekmeğe de zam gelmiş.

  süt süt süt zamlanmış. 1 kilo süt on liraya doğru emin adımlarla ilerliyor. bir de gerçek süt olsalar, yanmayacağız da.

  manav ve et reyonuna uğramayacağım.

  maaşa ne kadar zam geldi. düşünüyorum yıllık asgari ücretliye yüzde yirmi. peki markete ne kadar zam geldi. yıllığa vuralım günlük zamları. tahminen yüzde ikiyüz ve daha fazlası.

  bizim maaş neresinde bu zamların.

  iyi ki yaşamayı becerebiliyoruz.

  ana partinin oyları mı düşmüş?

  enflasyon mu artmış?

  külliyen yalan..

  tanım: markette yaşanan maceralar..

   
 2. çizgi film

  ne kadar büyüsek de, küçüklükten beri etkisini üzerimizden atamadığımız ve izlediğimiz filmler.

  "maşa ile koca ayı"yı seviyorum özellikle. maşa çok tatlı, sevimli ve bir o kadar da yaramaz. :)

   
  (Bkz: maşa ile koca ayı)
 3. Varyantları takipte zorlanmak

  parası bol olan virüsün sürekli farklı geçirgenliğe sahip elbiseleri denemesi sonucu yaşadığımız karmaşa.

  şimdi de "mu" varyantı ortaya çıkmış ve aşılara karşı güçlü bir virüs deniyor. o zaman bize neden aşı olun deniyor ki, her yeni varyant sonucu bu cümleyi duyarsak. iyice psikolojimizi bozdular.

  maksat sağlıklı ve genç bireyler oluşturmak ise; işte bunda yanılgıya düştünüz. herkesin psikoloji bozuldu ve sağlıklı düşünen insan sayısı da düşüşte.

  vE SONUÇTA;

  az ve paranoyak insan sayısına ulaştınız.

  Kutluyorum ve ayakta alkışlıyorum..

   
 4. aşılıların yoğun bakımda yatma sebepleri

  aşıların yeterli antikor üretimi sağlamadığı ve bizleri bazı kuruluşların denek niyetine kullandığını görmemize neden olan sebepler.

  virüs sürekli mutasyona uğruyor ve her mutasyona uğradığında ilk söylenen, aşılara karşı dirençli olduğu. kısacası bu virüs elbise değiştirdikçe biz aşı olmaya devam edeceğiz. bunun sonucunda insanlık ne hale gelecek merak ediyorum. maksat insan sayısını azaltmaksa gaz odalarına doldurun bizleri de bu işkenceden direkt kurtulalım.

   
 5. sınav yerine önceden gitmek

  akıllıca bir davranış.

  yabancı bir şehirde giriyorsam, erken gitmeye özen gösteririm.

  genelde de hep erken gitmişimdir. bunun trafiği var, okulda emanet sırası var vs. yanlış durakta inmek var, işte bunu yaptım. Arkadaşım herhangi bir dolmuşa bin sıhhıye'de in, oradan tekrar binersin dedi. Tabi herhangi bir dolmuşa bindim. Şuraya gideceğim dedim, yetişemezsin dedi. şoförün yanı boştu oraya oturdum, okuldan falan bahsedince iyi de ben okulun önünden geçiyorum dedi ve yetişeceksin sınava dedi ve yetiştirdi. bir de diyor ki; sınavı kazanırsan bana söyle. güvercinlerle size haber veririm deseydim. :))