1 2 3 4 5 6 7 8

**sude**

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

3,475 entry 606 konu 1,758 puan
23.07.2019 16:25 son işlem tarihi takip etme takip et

tarım günlük siyasete alet edilmemeli

spoiler

tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin sözü.

yalnız birde demiş ki tarımda avrupa birincisi olan bir ülkeyiz. eskisi gibi tarım yapılmıyor ve üretici olmak yerine tüketici konumunda olan bir ülkeyiz. bu olumsuzluğa rağmen avrupa birincisi olmak..

23.07.2019 16:25
 1. Yatakta kahvaltı etmek

  çarpılırsın, ağzın gözün yamulur demek istediğim kahvaltı şekli.

  arkadaş sofrada yerken bile her yeri ekmek kırıntısı yapıyoruz, bir de yatağın halini düşünmek istemiyorum. biz bu tarz şeyler görmedik, yapmadık. istesek anne terliği çarpardı bize en afillisinden.

   
 2. ayak serçe parmağını masaya vurmak

  kendi küçük olan ama acısı büyük olan çarpışma.

  bunu nasıl başarıyoruz bilmiyorum ama kocaman ayak dururken küçük parmak nasibini alıyor. o da küçük olmasının şımarıklığı ile sızım sızım sızlıyor. hani şöyle atıp kurtulsak desek ama atsan atılmıyor satsan satılmıyor modunda bir uzvumuz.

   
 3. cep telefonlarında ötv'nin yüzde 50 zamlanması

  seçim giderlerini bizlere nasıl yansıtacaklarını hep merak etmiştim ve sonunda nasıl çıkaracaklarını görmüş olduk. artık el insaf demek istiyorum; %50 ne demek ya.

  artık telefonlarımızı pamuklara sarma vakti, bozulmasın diye gözünün içine bakacağız anlaşılan. artık o kadar lüks bir eşya haline getirdiler ki, gerçekten çok sinirliyim. ekonomimiz büyüyormuş ya; tabi büyür ne de olsa bizi soyuyorlar. bu kadarı da pes yani, hangi kafayla çalışıyorlar diye meraklar içerisindeyim.

  bir zamanlar geçici olarak getirilen ötv denen soygunculuğun son halini gösteren zam.

   
 4. Yaramaz yazar

  Uslu yazarlar tarafından taşlanması gereken yazarlardır. (Dil çıkaran smile)

  Söz dinlemeyip, zıp zıp zıplayan, kulakları sürekli çekilmek istenen, ağızlarına kırmızı biber sürülmek istenmesine rağmen bir şekilde sevilmeyi başaran yazarlar oluyorlar ayrıca. Bunu da belirtmek lazım.

   
 5. uslu yazar

  Tartışmalara, kavgalara dahil olmayan, fikri olduğu konulara kendince entry yapan yazar. İşte bu yazar ben oluyorum ve 3. Entry'de nickimi görmekte memnun etti. ( Gülücük)