1 2 3 4 5 6 7 8

**sude**

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

6,680 entry 1,114 konu 5,506 puan
28.11.2020 14:55 son işlem tarihi takip etme takip et

dağlıcada yüreklere ateş düştü

Dağlıca'da askerlerimize yapılan hain saldırı sonucu 16 askerimizin şehit olması ve ailelerinin ve benim gibi düşünen kişilerinde yüreğine ateş düşmesi durumu.

Rabbim ailelerine sabır versin.

12.09.2015 14:49
 1. Rüya defteri

  rüyalarımız için tutmamız gereken defter.

  ben böyle bir defter tutmuş olsaydım, eminim cilt cilt defterim olurdu. bayağı rüya görmekten yorulduğum zamanlar olmuştur. rüya insanı yorar mı demeyin, sürekli görüldüğü zaman gerçekten yoruyor. bir zamanda ne görürsem çıkıyordu, bu daha kötü olanıydı. sürekli bugün ne olacak tedirginliğiyle geziyorsun.

   
  (Bkz: rüya)
 2. vefatları sosyal medyadan öğrenmek

  pandemi sebebiyle coronadan vefat edenler için sala verilmemesi ya da şehir dışında çalışman sebebiyle gerçekleşen durum. arada bir yaşadığım şehirde vefat edenler kimler diye şöyle bir göz geçiririm. kalp krizinden vefat etti dedikleri de genelde coronadan vefat eden bireyler. şimdi acaba korona değil tedavisi mi öldürüyor diye sormaktan kendimi alamıyorum.

   
  (Bkz: korona değil tedavisi öldürüyor kanısı)
 3. swap faizi

  merkez bankasının doların artışını önlemek için, limiti yüzde 50'den yüzde 60'a yükselttiği sistem. habire faiz artırımında bulunuyoruz ya, sonumuz hayır olur inşallah.

   
 4. En çok beyzbol sopası satılan ülke

  abd abd diyerekten giriş yaptığım ama şok olarak çıkış kapısını aradığım konu.

   
  (Bkz: abd)(Bkz: beyzbol sopası)
 5. ibo şov

  yeni bölümünde mehmet ali erbil'in konuk olacağı program.

  mehmet ali erbil eski formunda mı merka etmiyor değilim, gerçek anlamda insanları güldürmeyi başaran bir insandı ama sağlık problemleri sebebiyle uzun zamandır tedavi görüyor.

   
  (Bkz: mehmet ali erbil)