1 2 3 4 5 6 7 8

ice.man

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

37,348 entry 5,873 konu hiç puanı yok
01.07.2021 12:56 son işlem tarihi takip etme takip et

gözümde canlanır koskoca mazi

gülden karaböcek'in seslendirdiği dilek taşı şarkısında geçen unutulmaz şarkı sözüdür. sabah sözlüğe gelince aklıma ilk gelen şarkı oldu. bu kadar yıl kimler geldi kimler geçti.. neler yaşandı, ne kapışmalar oldu sözlükte.. hayırlısı..

25.06.2021 13:30
 1. aynı gün elektriğe ve doğalgaza zam yapılması

  üniversite öğrencilerinin ödeyeceği katkı paylarına yapılan zamlarla şova eden haberlerdir.

   
 2. coronavirüs aşısı yaptırmayan insan

  çevremizde sayıca hiç te az olmayan insanlardır. bir taraftan da hangi aşı yaptırılmış olursa olsun 3.doz için istediğimiz aşıyı yaptırabileceğimiz randevular açılmış.

   
 3. aynı gün elektriğe ve doğalgaza zam yapılması

  dün gerçekleşen olaydır. elektriğe yüzde 15 zam yapılmasından sonra gece saatlerinde konut tipi doğalgaza yüzde 12 zam yapıldı.

  karadenizde yeni doğalgaz petrol falan bulduk galiba.

   
 4. 1 temmuz 2021

  tam normalleşme döneminin başladığı tarihtir.bugündür. kamu çalışanlarının yeniden mesaiye sabah 08.30 da başladığı tarihtir.ama bu deltası, delta plus ı delta xxl ı falan derken korkarım ama bu iş uzamaz inşallah.

   
 5. sınavsız üniversiteye giriş sistemi

  bu kadar işsiz vatandaş varken bu kadar mezun varken gerçekleşmesi mümkün olmayan sistemdir. hatta sistem de değildir sistemsizliktir. mahalle arasına bile binayı kiralayan üniversite açtı. ben olsam 20-25 üniversitenin dışında tamamını kapatırdım en azından nitelikli çocuklar üniversite okusun. bitirdiklerinde de istihdam olma oranları yükselsin.