1 2 3 4 5 6 7 8

Blue bells

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

893 entry 20 konu hiç puanı yok
30.10.2019 21:24 son işlem tarihi takip etme takip et

yağmurlu havalarda romatizma

varlığı içime doğmuş olan başlık(gülücük)

23.10.2019 22:00
 1. cı ci eki

  isimden isim yapan, yapım ekleridir.

   
 2. nemlendirici krem

  cildin ideal nem seviyesine ulaşmasını sağlayan krem.

   
 3. sakallı kızlar

  Polikistik over sendromu sebebiyle yüzde kıllanma oluşabilir.bu gibi hormonel rahatsızlıklar sebebiyle yüzünde kıllanma olan kızlardır. kuaför yerine çözüm endokrin doktorunda aranmalıdır.kadının yüzündeki kıllardan ötürü dış görünüşü ile dalga geçen ruhlar için ise söyleyebileceğim hiçbir şey yoktur.

   
 4. Çözümü şiddette aramak

  Problemleri akılcı yollarla çözemeyenlerin sergiledikleri tutum.

   
 5. bireysel silah edinme tutkusu

  erkek öğrencilerimin ellerine bir karton parçası geçtiğinde yaptıkları ilk şey silah.ben çöpe attıkça ya da yanlışı açıkladıkça yapmaya devam ettikleri bir şey.küçücük yaşlarda başlayan bir tutku bu.silah,çocukların görebileceği her yerde.oyuncak raflarında,çizgi filmlerdeki olmak istedikleri bütün güçlü karakterlerin ve oynadıkları bilgisayar oyunlarındaki kahramanların elinde,evde silah olmasa bile ebeveynlerin sinirlenince söyledikleri sözlerde "tetiği çekip vurmak lazım"gibi sürekli karşılaştıkları bir gücün simgesi.çocuk öyle bir dünyanın içine doğuyor ki bireysel silahı olan bütün karakterleri güçlü,olmayanları ise ezilen,horgörülen tipler olarak görüyor.yani çocuk için silah güç,önemli biri olmak, güvende olmak demek.

  bireysel silahlanma kişinin kendini güçsüz ve güvende hissetmediği ortamlarda ortaya çıkan bir istek.bu bir tutku ise dediğim gibi temelleri çocukluk dönemlerinde atılıyor.önlem alınmazsa yetişkinlik döneminde de kişi kendini güvende hissetmediği ya da güçlü olma ihtiyacı duyduğu anlarda tekrar vuku buluyor.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam