1 2 3 4 5 6 7 8

Blue bells

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

774 entry 20 konu 535 puan
24.06.2019 18:51 son işlem tarihi takip etme takip et

terör örgütleri zihniyetinin destek verdiği cumhur ittifakı

ittifak ortağı devlet bahçeli'nin tepkisini merak ettiğim haber.

21.06.2019 13:20
 1. Tükür oğlum babanın suratına

  türk sinemasının unutulmayan repliklerinden. bu replikten önce şener şen'in de bir repliği vardır ki en az bunun kadar iyidir."yaz kızım,iki kilo çimento..."

   
 2. İletiler kısmına gelen yenilik

  farkında olmadığım yenilik.siz diyince merak ettim.birazdan bakarım.ne işeme yarayacak bu yenilik iletilerde de yokum ama merak işte bi bakıp çıkarım.

   
 3. Köylerde okul kapatmak

  yeterli öğrenci olmaması sebebi ile gerçekleşen durum.çocuklar en yakın okulda taşımalı eğitim alırlar.tabi zor bir durum.hava koşulları,kar yağdığında yolların kapanması bunlar taşımalı eğitimin olumsuzlukları.ancak okuldan sonra evlerine dönebilmeleri,aileleri ile aynı çatı altında uyuyabilmeleri açısından yatılı bölge okullarına giden çocuklardan daha şanslılar diye düşünüyorum. günümüzde yatılı bölge okulları ilkokul öğrencisi alıyor mu hala bilmiyorum ama eskiden birinci sınıftan sekizinci sınıfın sonuna kadar yatılıda okurlardı.çok gördü bu gözler birinci sınıf bebelerinin yaşadıkları zorlukları.anne yok,baba yok.ablan, abin okuyorsa yatılıda şanslısın.neyse hatırladıkça canım sıkıldı şimdi.düşünüyorumda çocuk çok değerli olmalı.ülkedeki her şeyden değerli.bir çocuk bile olsa öğretmeni olmalı.daha küçücük yaşında hayatın zorlukları tepesine binmemeli.velhasıl çocuk konusunda çok hassasım,uzatmayayım.

   
 4. terör örgütleri zihniyetinin destek verdiği cumhur ittifakı

  ittifak ortağı devlet bahçeli'nin tepkisini merak ettiğim haber.

   
 5. Senin adına çok sevindim

  bence nezaket icabı söylenen bir cümle.çünkü gerçekten sevdiğimiz birine senin adına çok sevindim yerine başka cümleler kurarız.