1 2 3 4 5 6 7 8

Blue bells

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

708 entry 20 konu 565 puan
22.05.2019 01:05 son işlem tarihi takip etme takip et

stiletto ayakkabı

çivi topuk olarak da adlandırılan,tarihte ilk 1950'li yıllarda marilyn monroe ile karşımıza çıkan stiletto,günümüzde de tercih edilen,ayakta duruşu asil ve çekici olan ayakkabılardır.

21.05.2019 14:41
 1. alyans takmayan eşler

  sürekli röntgen çektiren eşlerdir.

   
 2. Aman kim uğraşacak

  tembel insan söylemi.amaan kim boşaltacak şimdi bulaşık makinesini, yarın boşaltırım.

   
 3. işe arabayla gitmek

  toplu taşımayı tercih etmeme durumu.toplu taşıma araçları varken arabayla işe gitmek niye?radyo otobüste de var.(gülücük)rica etsek şoför istediğimiz kanalı açıverir. hele trafikte beklemek,dur kalk,dur kalk gereksiz benzin sarfıyatı.eee işe vardın da ne oldu?park yeri var mı iş yerinin?yoksa yandın,iki saat park yeri ara.sinir bozucu.halbuki toplu taşıma öyle mi?çıkarsın durağa 15-20 dk beklersin; sabretmeyi, beklemeyi öğrenirsin. şansın varsa denkte gelir,mutlu oluverirsin."bu gün yine ballıyım"dersin. binersin toplu taşıma aracına.hınca hınç doludur o saatlerde.ne güzel,insanlarla kaynaşırsın. yerde vermez veletler.içinden "ooo süper demek ki genç gözüküyorum"diye düşünür, moral kazanırsın. ayakta dışarıyı seyrede seyrede gidersin.camlar genellikle kirlidir ama olsun dışarıyı net görüpte ne yapacaksın.o bulanık görüntüyü sen, hafızandaki güzelliklerle doldurursun. toplu taşıma araçlarındaki insanların türlü çeşit kokuları sayesinde koku duyun gelişir. artık koku uzmanı olursun.hele o insanların kendi evlerindeymiş gibi doğal bir ses tonuyla konuşmaları yok mu,sana hayat enerjisi verir.uykun falan varsa kaçar,canlanırsın.toplu taşıma araçları ile ilgili işe arabası ile gidenlere söylenecek çok sözüm var ama fazla uzatmadan sonlandırayım entrymi.bıktıııım toplu taşımadan.yeter, bir ben bir de araç olsun.başka bir şey istemem.

   
 4. söz dinlemek

  karakter meselesi dediğim durum.kimi söz dinler kimi dinlemez.tecrübeli insanların tavsiyelerini dinlemekte yarar vardır diye düşünüyorum.

   
 5. ekrem imamoğlu

  dün cnn'de ahmet hakan'ın "tarafsız bölge" programını yarım saat önce bitirmesine sebep olan kişi."yok, vaktinde bitirildi" açıklamaları gelse de tam da ibb'deki israfla ilgili açıklamalar esnasında reklama gidilmesi ve reklamdan sonra programın hemen sonlandırılması, gayet anlamlıydı.çok tarafsız bir program vesselam.