1 2 3 4 5 6 7 8

memurlar sözlüğün hafta sonunda tatil moduna geçmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Mermurlar sözlük yazarlarının cuma akşamından başlayarak pazartesi sabahına kadar sözlüğe fazla girmeyip tatil yapması.

  iki aydır sizlerle birlikteliğim sırasında hafta sonu gözlemlediğim olay.halbuki hafta sonları insanın kendine ayıracak zamanı daha çok olmasına rağmen yazarlarımız her ne hikmetse yoğun olan hafta içlerindeki günlerde daha fazla entry paylaşıyorlar.bu durum aklıma şu soruyu getirdi.acaba benim bilmeyip sizin bildiğiniz bir kural mı var? yani sözlük memurlar sözlük ya buradaki görevimizde memur düzenine göre sadece hafta içini mi kapsıyor.bunu bileyimde ona göre enty gireyim.hafta sonu yazıpta düzeni bozmayayım.(gülücük)

   
 2. bütün hafta iş ev arasında mekik dokuyan yazarların, hafta sonunda kendilerine zaman ayırmak ve farklı aktivitelerle uğraşmaları sonucu ortaya çıkan durum. yani ben öyle düşünüyorum, öyle olmasını umuyorum. sevgili yazarımız bilsin ki, herhangi bir kural falan yoktur. umarım yoktur.(gülücük)

   
 3. hafta içinde işyerinde stres atmak için girilen memurlarnetin, haftasonunda evde istirahat halinde nedeniyle umursanmaması durumu.

   
 4. hafta sonu yazarların dışarıda olmasından dolayı sakin geçmesine sebep olan durumdur

   
 5. genelde memur yazarların dinlenmeye çekilmesiyle ilintili durumdur...mesaiyi sözlükte geçirmek daha eylenceli sanırsam(kahkaha)

  haftasonunu pc başında oturarak geçirmek istemeyenlerin de gerçekleştireceği eylemdir ayrıca telefondan internete girme k çin işkencesinden hallice çünkü...(miskin miskin burun kıvıran emoji)

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam