1 2 3 4 5 6 7 8

nemlendirici krem

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. özellikle kışın cildi soğuktan dolayi çatlamasına engel olmasi amacıyla kullanılan ve özellikle vücudun en emektar organı olan elleri korumak için olmazsa olmaz koruyucu üründür.

   
 2. soğuktan ve kireçli sulardan dolayı ellerimizin çatlaması hallerinde ve banyodan sonra kuruyan cilde tekrardan kaybettiği nemi verebilmek için kullandığımız kremler.

   
 3. kışın soğuk havalarda ciltte meydana gelen kuruluklar ve çatlaklar için kullanılan, vücudu nemlendirmekle görevli kremdir.

  kadınların çantasının bir köşesinde mutlaka yer alandır.

  doktorlar tarafından da kuru ciltli olanlar için kullanılması şiddetle tavsiye edilir.

  erken kırışmayı engeller bilginize...

   
 4. yaz kıs kullanılan ve envai çeşitle piyasaya hizmet sunan kişisel bakım ürünü.sadece kadınlar için değil,çoluk çocuk genç yaşlı herkesin en çok da ellerini korumak için kullandığı,bir kreme bazen birçok elin girdiği zamanı yaşatan yumuşatıcı.

   
 5. kışın soğuk havanın etkisiyle kuruyan ciltlere faydası dokunan kremdir. her yaşta kişi kullanabilir. son zamanlarda soğukta kuruyup çatlayan dudaklar içinde nemlendirici ürünler çıkmıştır.

   
 6. cildin ideal nem seviyesine ulaşmasını sağlayan krem.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam