1 2 3 4 5 6 7 8

sim.ya

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

9,791 entry 1,678 konu hiç puanı yok
25.05.2018 22:40 son işlem tarihi takip etme takip et

muharrem ince'nin yüzde 35'in üstünde oy alması

kimin hayali acaba diye düşündüren durum. sanırım bu kişinin hayal gücü inanılmaz derece üst seviyelerde, bu kişinin partisi uzun yıllardır bu oyu alamazken, ilk turda hayal olan oran. yalnız yine meral akşener ile bir ittifak kurulduysa bilemem ama yine de birbirlerine çok fazla güvenmesinler. aynı anda dakkasına birbirlerini çok güzel satıyorlar.

25.05.2018 22:27
 1. bim

  en son kemalpaşa tatlısı aldığım marketler zinciri.

  o kadar küçük duruyorlardı ki, piştiği zaman ne kadar büyüyebilir diye düşünmeden edemedim ama beni yanılttı, en iyi marka kadar kaliteli bir ürün çıktı. ünlü markalara göre ucuz olan, buna rağmen gerçek anlamda memnun olduğum ürünleri satan market ayrıca. ucuz ürünler, markasız ürünler satıyor diye es geçmemek gerekiyor ki, bu devir tasarruf devri. pahalı ürünler ile aynı kaliteyi, hatta daha fazlasını elde ediyorken, diğer markalara fazladan ücret ödemeye gerek yok.

   
  (Bkz: tasarruf yapmak)(Bkz: tasarrufa doğru)(Bkz: tasarruf)
 2. caner toygar'ın ak parti'den milletvekili aday adayı olması

  evlilik programı sona eren, bununla beraber evliliği de sona eren ve eskisi gibi ekranlarda boy gösteremeyen kişinin yeni icraatı olarak gördüğüm durum. geri dön herkes adaylığını istediği partiden koyabilir, a partisi ya da b partisi, ne fark eder ki. medyanın artık haber sıkıntısı çektiğini ve ota, çöpe haber yaptığını gösteren güzide haberlerden biri. ne diyelim hayırlı uğurlu olsun adaylığı.

   
  (Bkz: milletvekili aday adayı)(Bkz: caner toygar)
 3. beşiktaş'ın fenerbahçe maçına çıkmaması

  o kadar ceza almanın gereksiz olduğunu düşündüğüm karar. tamam haklıyız, bu şekilde bir karar yanlış ama sonuçta, yeni transferler yapılacak, bunun içinde paraya ihtiyacımız var. haklıyken haksız duruma düşmemek ve ceza yememek adına o maça çıkarak, bütün benliğimizle mücadele edip, kazanmalıyız. en güzel cevap bu olur.

   
 4. ilk önce sen kapat

  sevgililerin kendi aralarında dile getirdikleri söz dizimi. bu şekilde kapatma olayını ti'ye aldığım çok olmuştur. işyerinde arayan arkadaşa, ilk sen aradın hadi sen kapat, o'da genelde hayır sen kapat diye bir polemiğe girmişliğim çoktur ama çok zevkli, insanı eğlendiriyor. bazen hayata ciddiye almayı bırakıp, biraz da muziplik yapmak lazım desem de , ciddiyet çoğu konuda bende ilk sırada yer alıyor. ti'ye alma durumlarda çok zevkli olsa da , karşındaki sevdiğin bir insan ise, aslında konuşmayı uzatmak istiyorsundur, sesini biraz daha fazla duymak ve varlığını daha fazla hissetmek olarak açıklanabilir.

   
 5. onu en çıldırtacak zamanda en çıldırtacak adayı açıklayacağız

  CHP'nin ülkeye bir cumhurbaşkanı seçmek değil sadece r.tayyip erdoğan'ı yıkmak olduğunu gösteren haber.

  olması gereken bu olmamalıydı ama maalesef bu işte. gösteriyor ki chp yine kendi kendini imha edecek ve inşallah da eder. benim ülkemi düşünmeyen, pkk'nın partisi ile işbirliği yapmaktan çekinmeyen, fetö ile adı anılan meral akşener'e milletvekili pazarlayan bir partiden kime yarar gelir ki.

  siyaset çok çirkin ve kirli bana göre, bu kadar oyun, hile.. ekranın karşısına çıkıp " konu vatansa gerisi terferruat" diye bağıranların, şuanki halini gördükçe, sadece bizim ülkemizde mi bu siyaset bu kadar çirkin ve rezil demekten kendimi alamıyorum. 24 haziran'a kadar da bu çirkinlikleri izlemeye devam, tabi seçimden sonraki tantanada ayrı bir gürültü kirliliği ya.