1 2 3 4 5 6 7 8

sim.ya

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

9,791 entry 1,678 konu hiç puanı yok
25.05.2018 22:40 son işlem tarihi takip etme takip et

muharrem ince'nin yüzde 35'in üstünde oy alması

kimin hayali acaba diye düşündüren durum. sanırım bu kişinin hayal gücü inanılmaz derece üst seviyelerde, bu kişinin partisi uzun yıllardır bu oyu alamazken, ilk turda hayal olan oran. yalnız yine meral akşener ile bir ittifak kurulduysa bilemem ama yine de birbirlerine çok fazla güvenmesinler. aynı anda dakkasına birbirlerini çok güzel satıyorlar.

25.05.2018 22:27
 1. kendine terlik atan annesinden şikayetçi olan adam

  annesine gerekli saygıyı ve sevgiyi beslemeyen kişinin davranışı.

  annesinden terlik yemeyen çocuk yoktur kolay kolay ve annenin amacı çocuğunu öldürmek falan değildir, bunu hepimiz biliriz. o dayaktan sonra bile sığındığımız tek limandır.

  hakimler nasıl bir karar verecek çok merak ediyorum. eğer mahkeme olumlu görür ve anneye ceza verirse, milyonlarca anne risk altında. hepsi şimdiden bavullarını hazırlamaya başlasınlar. mapushane yolu gözüküyor.

   
 2. selfie çeker gibi yapıp karşıdaki kişinin fotoğrafını çekmek

  tanıdığın, hoşlandığın biriyse normal olabilecekken, tanımadığın bir insansa çektiğin kişi, o zaman anlamsızlığın tavanına vurulacak hareket.

  hadi çektin tanımadığın birini, hani diyorum çekim yaparken karşı taraf pankart falan mı açıyor, benim telim şu beni ara diye.

   
 3. yazdan kalma hava

  üç gündür süren hava durumu.

   
 4. rus Uçağını ABD askerleri düşürdü

  rus uçağını fetö'nün askerlerinin düşürdüğünün iddia edilmesi ile doğruluk payı olabilecek iddia. sonuçta rusya ile aramızın iyi olmasından abd çok rahatsız. tek olmak istiyor ama bu şartlarda olmaz, kuma şart.

   
 5. öğle yemeğinden sonra yaşanan rehavet

  yemeğin fazla kaçırılması sonucu ortaya çıkan rehavet. az yemenin ne kadar faydalı ve yerinde olduğunu işte o anlarda çok iyi anlıyorsun ama yine aynı yemek performasından ödün vermiyorsun. nefse dur demek zor vesselam. bir de sevdiğim yemek varsa menüde, dur diyene aşkolsun.