1 2 3 4 5 6 7 8

sim.ya

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

9,793 entry 1,678 konu hiç puanı yok
23.08.2020 14:49 son işlem tarihi takip etme takip et

ilk kafa nakli ameliyatı

rusya'nın bir kasabasında yaşayan, tekerlekli sandalyeye mahkum 30 yaşındaki bilgisayar uzmanı vatandaşın, italyan cerrahın böyle bir ameliyatını, öyle ya da böyle öleceğim, hiç değilse umutla ölürüm " diye kabul etmesi haberi.

böyle bir ameliyat nasıl olur, bir yüz ameliyatında bile bir çok vatandaş hayatını kaybetti, sonucu gerçekten çok merak ediyorum.

16.04.2015 13:41
 1. 8 Kasım 16 ABD Başkanlık Seçimi

  anketlerde donald trump'a fark atarak hilary clinton'un önde yeraldığı belirtilen başkanlık seçimi günü.

  bu seçimden sonra bizim bu ülke ile dostluğumuz (!) nasıl olacak çok merak ediyorum. bu yeni gelenlerde ne taraftan bıçaklayacak, yaşayıp göreceğiz.

   
 2. Aslan Neferler Tim

  bayağı adından söz ettireceğe benzeyen hacker grubunun adı.

   
 3. kendine terlik atan annesinden şikayetçi olan adam

  annesine gerekli saygıyı ve sevgiyi beslemeyen kişinin davranışı.

  annesinden terlik yemeyen çocuk yoktur kolay kolay ve annenin amacı çocuğunu öldürmek falan değildir, bunu hepimiz biliriz. o dayaktan sonra bile sığındığımız tek limandır.

  hakimler nasıl bir karar verecek çok merak ediyorum. eğer mahkeme olumlu görür ve anneye ceza verirse, milyonlarca anne risk altında. hepsi şimdiden bavullarını hazırlamaya başlasınlar. mapushane yolu gözüküyor.

   
 4. selfie çeker gibi yapıp karşıdaki kişinin fotoğrafını çekmek

  tanıdığın, hoşlandığın biriyse normal olabilecekken, tanımadığın bir insansa çektiğin kişi, o zaman anlamsızlığın tavanına vurulacak hareket.

  hadi çektin tanımadığın birini, hani diyorum çekim yaparken karşı taraf pankart falan mı açıyor, benim telim şu beni ara diye.

   
 5. yazdan kalma hava

  üç gündür süren hava durumu.