1 2 3 4 5 6 7 8

sim.ya

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

9,791 entry 1,678 konu hiç puanı yok
25.05.2018 22:40 son işlem tarihi takip etme takip et

ronaldinho'nun aynı anda iki kadınla birden evlenmesi

aklınca islam dinini aşağılamak için, bazı insanların kullandıkları argümanı yabancı ve müslüman olmayan bir kişinin dile getirmesi ve gerçekleşeceğini de beyan etmesi, sadece ünlü ve zengin biri olması sebebiyle çok da fazla ses getirmeyen durum.

sözlükte normalde bu başlığın hitlerde olması gerekirken, nedense güdük kalmış, kimseler önemsememiş ama şunu da unutmamak lazım, bu başlığın ses getirmesi için, bu kişinin müslüman olması gerekiyordu. eh baş aktörümüz hristiyan ve milletin ağzını açarak izlediği ünlü bir futbolcu olunca, yakışıyor hem de çok yakışıyor.

hadi bu adamı geçelim, bu kadınlara ne demeli, demesine ama diyecek bir şey de bulamıyorum. sanırım sözün bittiği yer buralarda bir yerlerde olmalı.

(Bkz: ronaldinho'nun aynı anda iki kadınla birden evlenmesi)(Bkz: ronaldinho'nun aynı anda iki kadınla birden evlenmesi)
25.05.2018 22:23
 1. Her fırsatta İngilizce bildiğini göstermeye çalışan kişi

  eğitim hayatım boyunca dilim hep ingilizceydi ama ne kadar, nasıl konuşursun deseler sadece "yes, no" what' dan daha ileriye gidemeyendir. öğrettiler de biz mi öğrenmedik demek istiyorum ve bu konuda eğitim sistemine ve bana ingilizce öğretemeyen ya da öğretmeyenlere isyan ediyorum. yanlış politikalar sayesinde herkesin diplomasında bir yabancı dil olan ve konuşamayan millet olarak da rekorlar kitabına falan da geçebiliriz.

  yüzünü görmek istemeyeceğim, itici insan tipi.

   
 2. bisküvi

  açlık bastırmaya birebir atıştırmalık.

  işyerinde mutlaka çekmecede yer alması gerekiyor. bazı anlar oluyor ki insan bayağı acıkıyor ya da tatlı krizi tutuyor, işte bu anlarda en büyük kurtarıcı oluyorlar.

   
 3. içkisi kumarı sigarası olmayan erkek

  nesli tükenmiş yada tükenme ihtimali olan erkektir. en kısa zamanda koruma altına alınmalı ve devlet tarafından çeşitli teşviklerle taçlandırılmaları gerekenlerdir. sonuç olarak bu üçlüden mutlaka bir ya da ikisi bir çok kişide mevcut.

   
  (Bkz: içki)(Bkz: kumar)(Bkz: sigara)
 4. meclis başkanlığı koltuğuna başı kapalı kızın oturması

  hala açık kapalı muhabbetinin devam ettiğini gösteren haber.

  artık aştık bir şeyleri diyoruz ama nedense bir şekilde eski şeyleri hortlatmak için bir çaba içerisinde görüyorum habercileri. eskileri kimse unutmadı ama artık yeni bir türkiye var ve kapalı ya da açık olayı yok. herkes istediği gibi davranabiliyor, istediği okulda okuyor, istediği kurumda özgürce başörtüsü ile çalışabiliyor. artık başörtüsünü siyasete ya da haberlerinize konu etmeyin.

   
 5. hüngür hüngür ağlamak

  bağıra çağıra, aralıksız ağlama şekli. sus dersin susmaz, dur dersin durmaz. insanın ruh haliyle ortaya çıkan bir durum olarak görüyorum. bazı anlar oluyor ki, insan kendisine hakim olamıyor.

  bir de mecazi olarak kullanılan bir benzetmedir. genelde istediği şeyi elde edemeyen kişilerle, dalga geçmek amacıyla kullanılır.