1 2 3 4 5 6 7 8

sim.ya

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

9,791 entry 1,678 konu hiç puanı yok
25.05.2018 22:40 son işlem tarihi takip etme takip et

ronaldinho'nun aynı anda iki kadınla birden evlenmesi

aklınca islam dinini aşağılamak için, bazı insanların kullandıkları argümanı yabancı ve müslüman olmayan bir kişinin dile getirmesi ve gerçekleşeceğini de beyan etmesi, sadece ünlü ve zengin biri olması sebebiyle çok da fazla ses getirmeyen durum.

sözlükte normalde bu başlığın hitlerde olması gerekirken, nedense güdük kalmış, kimseler önemsememiş ama şunu da unutmamak lazım, bu başlığın ses getirmesi için, bu kişinin müslüman olması gerekiyordu. eh baş aktörümüz hristiyan ve milletin ağzını açarak izlediği ünlü bir futbolcu olunca, yakışıyor hem de çok yakışıyor.

hadi bu adamı geçelim, bu kadınlara ne demeli, demesine ama diyecek bir şey de bulamıyorum. sanırım sözün bittiği yer buralarda bir yerlerde olmalı.

(Bkz: ronaldinho'nun aynı anda iki kadınla birden evlenmesi)(Bkz: ronaldinho'nun aynı anda iki kadınla birden evlenmesi)
25.05.2018 22:23
 1. Bal reklamları

  birçok kanalda yer alan, şu fiyata şu kadar şişe bal gönderiyoruz diye, saf halkı kandıran, gelen balların genelde sahte olduğu, buna rağmen hala tv kanallarında gördüğümüz ve devletin bu konuda hassas davranmasını gerektiğini düşündüğüm reklamlar.

   
 2. MIY MIY İNSANLARIN dünhyayı çekilmez kılması

  bir işi yaparken, beş dakikalık işi yavaş yavaş saatlerce yapan, işi bekleyen kişiyi çileden çıkartan, yeter artık diye bas bas bağırmasına sebep olabilecek, bu tarz kişilerle sinir harbi yaşanmasına vesile olan tipler.

   
 3. ENTRY'lerin uzamaya başlaması

  daha okunur ve anlamlı entrylerin ortaya çıkması ve yazılan entryleri okurken zevk alınması.

   
 4. kimse yok mu

  stv ekranlarında izlediğimiz, gülen cemaatinin yardım kuruluşu olarak bilinen ve şimdilerde herkesin şüpheyle yaklaştığı yardım kurumu.

   
 5. ivedi

  acilen yapılması ya da yerine ulaştırılması gereken işler için kullanılır.