1 2 3 4 5 6 7 8

microoop

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

1,493 entry 460 konu hiç puanı yok
04.07.2021 04:38 son işlem tarihi takip etme takip et

dişçi koltuğu

zamanın yavaş aktığı yerlerdir. zaten bir berber koltuğu, iki dişçi koltuğu.. hayatı sorgulama imkanı sunan nadir alanlardır. bir de ortamda usul usul müslüm baba çalıyorsa, o zaman işte gel çenemi tornavidayla sök al götür eve, senin olsun doktor, gıkım çıkarırsa namerdim.

05.01.2021 14:18
 1. Memurlar.Net

  Üniversiteden mezun olduğum günün ertesinde tanıdığım ve o günden beri severek takip ettiğim.. kpss forumlarında, sınav, tercih, atama ve mülakatlarda o zamanki üyelerle birlikte aylarca kafa patlattığım.. tüm engelleri aşarak memurluğa atandığımı öğrendiğim ve o anı yine forum arkadaşlarıyla birlikte kutladığım.. bazen gerçek hayata evrilen samimi ve dürüst arkadaşlıklar, bazen de kısa-uzun süreli duygusal ilişkiler yaşamak zorunda kaldığım.. günlerce gelmeyen mesajları beklediğim.. yaş, yol ve tecrübe aldıktan sonra sözlüğü daha çok kullanmaya başladığım.. kızgınlık, mutluluk, öneri ve eleştirilerimi bu platformda ifade ettiğim kısaca acısıyla tatlısıyla hayatımın gençlik kısmı diyebileceğim 16 yılını geçirdiğim, bana çok şey kattığını düşündüğüm belki de en sadık olduğum hususlardan bir tanesi.

  Dedik ya, gençlik kısmı.. Belki de yaş aldığımız için rahatsız etmeye başladı bilmem. Son yıllarda sağdan soldan ortadan her yerden fırlayan reklamlar dolayısıyla bu birlikteliğe son vereceğim hiç aklıma gelmemişti. Belki de bunları engellemenin bir yolu vardır ve teknolojiye yenildim.. Belki de site yönetimi haklıdır, ayakta kalmalarının başka bir yolu yoktur, bilemiyorum. Öyle bir haldeyim ki; bir konuyu sözlüğe aktarmayı başarmak adına reklam kapatmaktan içimizdeki ilhamı küstürür olduk. İlham küsünce yazar üzülüyor, yazar üzülünce de yazılara son vermek kaçınılmaz oluyor maalesef.

  Daim olmanız dileğiyle yaşattığınız her şey için teşekkürler..

   
 2. yarın ola hayrola

  Her gece sabahın bugünden daha güzel olmasını umut etmektir. İnsanı bilinmeyenin güzelliğine bağlayan kocaman bir umut. Nasıl da bitmeyen, nasıl da güzel. İyi ki öyle. Güzel günler gelecek ümidi yüreğimize ağır gelmemeli.

  Bugün de yarın da öyle ola. Güvenle, aşkla, umutla..

   
 3. yarın diye bir şey yoktur

  Her gün yataktan kalkarken bugün güzel bir şey olacak diye başlayan umutlarınız olsun.

  olmadı mı, olsun üzülmeyin. yarın olur.

  içinizdeki umut tükenmesin. Bir yanı var ömrümüzün, mutlaka bir gün gülecek. Bizim de günlerimiz olacak.

  o kuşların kanadı o güllere değecek efendim.

  Tanım: Uydurmadır, haltetmiştir.

   
 4. eve varınca yazarsın

  Şu an acayip şekilde eve geldim ben yazasım var ama size yazayım bari, eve geldim ben.

  Tanım: Biz hep eve kadar bıraktığımız için şimdiye kadar hiç kullanmadığımız tembih sözü.

   
 5. Güney Kore

  diğer ülkelerdeki gibi ikinci sınıf değil ayrıcalıklı olduğumuz ülke. türkiyeli olduğunuzu öğrenince açılan ilk mevzu dünya kupasında onları yendiğimiz maç oluyor. ilhan mansız ve hasan şaş oradaki en meşhur türkler. hasan şaş'a o kadar hayret ettim ki galiba hayatında en iyi oynadığı maç sayesinde burada meşhur olmuş. türkiye'de bile o kadar tanındığını zannetmiyorum.

  sigara bizden daha ucuz. nikotin miktarları biraz daha düşük ama yine de buradan giderken değil oradan alın. Bütün yemekleri sarımsak soslu bu yüzden o koku şehrin hemen her yerinde. turşu çok tüketiliyor ancak yanıltmasın turşu bildiğimiz turşu değil. Salatalık, turp, lahana hemen hepsi şekerli ve tatlıdır. kurtarıcı olarak starbucks, mc donalds ve dominos yardımınıza yetişiyor. türk restoranlarına seul ıtaewon bölgesinde rastlayabilirsiniz. saray, kervan ve ankarapicnic. çekinmeden rahatlıkla girebileceğiniz yerlerdir. ayrıca ıtaewona kadar gitmişken hamilton center'ın olduğu ana caddede istanblue mağazasını görürsünüz selamün aleyküm deyip dalın, sahibi adıyamanlı kenan'la tanışın, muhabbet edin, ikram edeceği bir bardak sıcak çaydan ve tatlı sohbetinden mahrum kalmayın.

  ve gangnam. gangnam güney kore'de en elit bölge. oradaki insanların stilini gördükten sonra adına boşuna şarkı yapılmadığını anlayacaksınız. kalburüstü olmasına rağmen bu bölgede uygun fiyatlı otellere ulaşabilirsiniz.