1 2 3 4 5 6 7 8

microoop

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

1,465 entry 455 konu 65 puan
10.04.2019 11:45 son işlem tarihi takip etme takip et

taşı gediğine koymak

ifade gücü ve parlak zekanın ortaya çıkardığı müthiş bir ürün olup milimetrik incelik gerektiren; kazıksız oturtma eylemidir. her ne kadar larkadanak, şlap, şlak, löp, lak gibi farklı betimlemeleri olsa da biz buna en kibar haliyle 'cuk olayı' diyoruz. gediğe koyulan taşın yerine tam olarak oturup oturmadığını kurbanın yüzündeki mimiklerden anlayabilirsiniz.

18.12.2018 16:26
 1. tik tok

  yayınlanan videoları izlediğimiz zaman bu ülkede zaten radyasyonun var olduğunu bize ispatlayan mecra. sonra nükleer santrale karşı değilim dediğim zaman vay efendim sen şöylesin yok efendim sen böylesin.

   
 2. haftasonu ikea'ya gitmek

  Uzun süre evlilikten kaçan müzmin bekarları sinsice evliliğe doğru sürükleyen bir tuzaktır. Bir tık üstü haftasonu partnerle birlikte ikeaya gitmektir. Geçmiş olsun.

  Size en son versiyonunu anlatayım; bu da ikeayı küçümseyen burnu bir kaç karış fazla partner görünümlü varlıklardır ki ulan ne halt ettim ben? Ne güzel ikeayla birlikte hafta sonları mutlu mesut takılır, 110 metrekarelik prefabrik ev hayalleri kurar, iki üç mum koklar yorulunca da isveç köfte ve sınırsız içecek ziyafetinden sonra yavaş yavaş eve doğru yol alırdım diye aldığınız kararları tekrar sorgulamanıza neden olur.

   
 3. yeni alınmış eşyayı bir süre naylonuyla kullanmak

  Bir fakir adeti değil, aksine babadan zengin çocukların büyüyüp ev bark sahibi olduktan sonraki mutasyona uğramış davranış değişikliği biçimleridir.

  Buraya kalıbımı basarım adaptör ısındı yeter diyerek atariyi kapatan sümsük nazmi ile bunun maç oynarken topu birden eline alıp top biraz dinlensin diyen en yakın arkadaşı mızıkçı selaminin cebindeki telefonlar ekran koruyuculu ve kılıflı değilse ben bu işi burada bırakırım.

  Eğer o gün kola kutusuyla özgürce maç yapmayı becerebilseydik selamiler ve nazmiler o yılların tozlu raflarında kalacak ve belki de bugün böyle bir entry olmayacaktı...

   
 4. manuş baba

  manuş'tan baba mı olur? baba dediğin müslüm baba olur, neşet baba olur. manuş'tan en fazla kayınço olur, hadi bilemedin bacanak olur.

  tanım; bkz

   
  (Bkz: böyle bir şey yoktur)(Bkz: böyle bir şey görmedim)(Bkz: böyle bir şey olabilir mi)
 5. başlık hortlatarak yazar çağırma denemesi

  Kayıp yazarlara yüksek oranda Suçluluk ve mahçubiyet hissi dercettiğinden olsa gerek asla kayıtsız kalın(a)mayan ve başarı oranı yüksek bir deneme. Ey ruh geldiysen geri gitme çok yalnızım lan, sen de gitme diyen insanlarız Sonuçta..