1 2 3 4 5 6 7 8

microoop

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

1,462 entry 455 konu hiç puanı yok
22.01.2019 14:37 son işlem tarihi takip etme takip et

gözdağı

İstanbul, Adalar ve biraz daha zorlanırsa Yalova manzarasına sahip, Dumlupınar mahallesi Pendik adresinde 206 metre rakımlı tepede yerleşik tesis.. Aynı isime sahip caddenin üzerindedir.

13.05.2015 16:12
 1. manuş baba

  manuş'tan baba mı olur? baba dediğin müslüm baba olur, neşet baba olur. manuş'tan en fazla kayınço olur, hadi bilemedin bacanak olur.

  tanım; bkz

   
  (Bkz: böyle bir şey yoktur)(Bkz: böyle bir şey görmedim)(Bkz: böyle bir şey olabilir mi)
 2. başlık hortlatarak yazar çağırma denemesi

  Kayıp yazarlara yüksek oranda Suçluluk ve mahçubiyet hissi dercettiğinden olsa gerek asla kayıtsız kalın(a)mayan ve başarı oranı yüksek bir deneme. Ey ruh geldiysen geri gitme çok yalnızım lan, sen de gitme diyen insanlarız Sonuçta..

   
 3. taşı gediğine koymak

  ifade gücü ve parlak zekanın ortaya çıkardığı müthiş bir ürün olup milimetrik incelik gerektiren; kazıksız oturtma eylemidir. her ne kadar larkadanak, şlap, şlak, löp, lak gibi farklı betimlemeleri olsa da biz buna en kibar haliyle 'cuk olayı' diyoruz. gediğe koyulan taşın yerine tam olarak oturup oturmadığını kurbanın yüzündeki mimiklerden anlayabilirsiniz.

   
 4. fener'in maçı var

  Basket maçlarında kullandıkları item, futboldaki halleri malumunuz. Seneye Alt liglere bu sloganla farklı bir hava getirecekleri kesin ama.

   
 5. 07.10.2018 fenerbahçe vs m.başakşehir maçı

  Düşme hattını yakından ilgilendiren maç. Kümede kalma mücadelesi veren Fener, Kazanamaması halinde son 3 te kalmaya devam edecek, üst sıralarla aradaki puan farkı açılacaktır, umarız öyle olur.