1 2 3 4 5 6 7 8

microoop

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

1,227 entry 351 konu 475 puan
18.03.2018 12:20 son işlem tarihi takip etme takip et

entel evlilik

Erkek bir ajansta yönetici, kadın da benzer başka bir plazada müşteri temsilcisidir. Komsuları tanımaz, akşamları yatmadan önce yatakta Kierkegaard'ın "ya/ya da sını okurlar. Çocuk yapmaya korkarlar. Arada bir girdikleri ilişkilere kaçamak deyip birbirlerine anlatmazlar. ilk kaçamaklarında biraz bunalsalar da çabuk alışırlar. Sık kavga eder, kavgalarında Kate Millet-tan, Lynne Segal-den filan alıntılar yaparlar. Evlilik kurumunun önemli olmadığını, aslolanın ask olduğunu" söylerler. Bu felsefelerinin günlük hayatlarındaki tek karşılığı ara sıra birbirlerine aldıkları çiçeklerdir.. Genellikle kedi ya da köpek edinerek zavallı hayvancıkların da hayatlarını kaydırırlar. Nihai olarak zaten boşanırlar.

15.03.2018 16:54
 1. Afrin

  niHayet bugün SABAH NAMAZINDAN SONRA 57. ALAYIN torunları tarafından 57 günlük bir harekat ile Girilerek kent meclisinde bayrağımızı dalgalandırdığımız kent. 500 milyon dolar haracayıp, yıllarca dayanır diye yaptıkları tahkimat 57 günde çöp oldu.

   
 2. 17.03.2018 fenerbahçe vs galatasaray maçı

  Yazık, bizim 3 tane attığımız takımı yenemedikleri maç.

  Lafımız ortayadır, Kim üstüne alınırsa alınsın

   
 3. çanakkale zaferi

  vatan topraklarını korumak için şahlanan Türk Ulusunun muhteşem bir destanıdır. 103 yıl önce bugün Geldiler... Geçemediler... yine gelseler yine Geçemeyecekler.

   
 4. Ntv spor

  Kurulduktan tam 10 yıl sonra aynı gün dakikalar önce yayın hayatını sonlandıran spor kanalı.

  Spor Servisi, Spor Gecesi, Ercan Taner, Mehmet Demirkol, 90+, Gol, Fuat Akdağ, Murat Kosova, %100 Futbol, Güntekin Onay, Futbol Mundial, Futbol Aktüel, Emek Ege, İhsan Bayülken, 7/10, Burcu Esmersoy, Kırmızı Çizgi, Banu Yelkovan, Bağış Erten, 14/16, Basketbol Milli Maçları ve daha niceleri..

  Bir kanal kapanmadı, bir kuşağın gençliği, spor sevgisi, gece arkadaşı, üzüntüsü, sevinci, heyecanı kapandı.

   
 5. cenk tosun

  Everton?da oynadığı üçüncü maçında 4. golünü (sadece rakip kaleye değil) atan, başka bir deyişle; ingiltere premier ligdeki 6 isabetli şutundan 4 ü gol olan çok saygıdeğer ekselans şansölye kraliyet mensubu mareşal tosun paşa bey baba hazretleri