1 2 3 4 5 6 7 8

microoop

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

1,493 entry 460 konu hiç puanı yok
04.07.2021 04:38 son işlem tarihi takip etme takip et

maradona

Diego Armandoyu bilmeyen nesile aşina değiliz. Haksızlık ve eşitsizliklere isyan eden bir devrimci, futbolu sanata dönüştüren, 10 numaraya anlam kazandıran, ruh katan bir sanatçı.

Adios leyenda..

26.11.2020 10:46
 1. yeni alınmış eşyayı bir süre naylonuyla kullanmak

  Bir fakir adeti değil, aksine babadan zengin çocukların büyüyüp ev bark sahibi olduktan sonraki mutasyona uğramış davranış değişikliği biçimleridir.

  Buraya kalıbımı basarım adaptör ısındı yeter diyerek atariyi kapatan sümsük nazmi ile bunun maç oynarken topu birden eline alıp top biraz dinlensin diyen en yakın arkadaşı mızıkçı selaminin cebindeki telefonlar ekran koruyuculu ve kılıflı değilse ben bu işi burada bırakırım.

  Eğer o gün kola kutusuyla özgürce maç yapmayı becerebilseydik selamiler ve nazmiler o yılların tozlu raflarında kalacak ve belki de bugün böyle bir entry olmayacaktı...

   
 2. manuş baba

  manuş'tan baba mı olur? baba dediğin müslüm baba olur, neşet baba olur. manuş'tan en fazla kayınço olur, hadi bilemedin bacanak olur.

  tanım; bkz

   
  (Bkz: böyle bir şey yoktur)(Bkz: böyle bir şey görmedim)(Bkz: böyle bir şey olabilir mi)
 3. başlık hortlatarak yazar çağırma denemesi

  Kayıp yazarlara yüksek oranda Suçluluk ve mahçubiyet hissi dercettiğinden olsa gerek asla kayıtsız kalın(a)mayan ve başarı oranı yüksek bir deneme. Ey ruh geldiysen geri gitme çok yalnızım lan, sen de gitme diyen insanlarız Sonuçta..

   
 4. taşı gediğine koymak

  ifade gücü ve parlak zekanın ortaya çıkardığı müthiş bir ürün olup milimetrik incelik gerektiren; kazıksız oturtma eylemidir. her ne kadar larkadanak, şlap, şlak, löp, lak gibi farklı betimlemeleri olsa da biz buna en kibar haliyle 'cuk olayı' diyoruz. gediğe koyulan taşın yerine tam olarak oturup oturmadığını kurbanın yüzündeki mimiklerden anlayabilirsiniz.

   
 5. fener'in maçı var

  Basket maçlarında kullandıkları item, futboldaki halleri malumunuz. Seneye Alt liglere bu sloganla farklı bir hava getirecekleri kesin ama.