1 2 3 4 5 6 7 8

rehberus

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

940 entry 336 konu hiç puanı yok
30.03.2017 15:32 son işlem tarihi takip etme takip et

Bu ahırda sahne almam

irem derici tarafından söylendiği iddia edilen sözlerdir. Kanserle ilgili Almanya'da gerçekleşen bir proje için 15 bin 500 (60 bin lira) euro alarak sahneyi çıkmayı kabul eden İrem Derici'nin son anda vaz geçtiği öğrenildi. mekanı beğenmeyen Derici'nin "Burayı beğenmedim, ahır gibi bir yerde sahneye çıkmam" dediği iddia edildi. Gurbetçi misafirler tarafından ünlü şarkıcının sahneye çıkmaması ıslıklarla protesto edilirken Derici'nin, farklı bir mekanda sahne aldığı öğrenildi.

Sahne öncesi parayı peşin alan Derici'nin ücreti iade etmediği, organizatörlerin de 27 bin euro (yaklaşık 107 bin lira) zarara uğradığı öne sürülüyor.

14.02.2017 00:36
 1. sözlükten istifa etmek

  "Memuriyet yalan oldu" yazarımıza teşekkür ettiğim başlık. istifa etme tazminatin yanmasın diyorsunuz galiba. bakin artik gülücük şeysi de yapıyorum, nasil olsa bavulumu topladım..

   
 2. sözlükten istifa etmek

  Siz kovmadınız ben istifa ettim repliğini akla getiren başlıktır. Ama sözlükten ayrılan yazar girmiş olduğu entrylerini filan topluca silebilir mi onu merak etmekteyim. Hani pılını pırtısını toplamak mahiyetinde.. Neyse en azından şu ortalığı toparlayım çıkmadan...

   
 3. dik dur eğilme,inananlar seninle

  "dik dur eğilme, bu millet seninle" slogandır. "dik dur eğilme, inananlar seninle" şekli söz konusu şarkıda geçmektedir.

   
 4. Tipten gözaltına alınmak

  avusturya'da yaşayan bir kişinin yaşadığı durumdur. Avusturya'da polis yetkilileri, Adolf Hitler'e benzemiş haliyle kamu alanında dolaşan bir kişinin, Nazi dönemini yüceltmekten Pazartesi akşamı gözaltına alındığını açıkladı. Bu kişinin Hitler bıyığı bıraktığı, saçlarını onunki gibi kestirdiği ve onunkini hatırlatan bir takım elbise giydiği kaydediliyor.

   
 5. Siz teröristsiniz,sizin yüzünüzden herkes ölüyor

  Aydınlıkçı, kemalist, modern kadının insani meziyetlerini sergilediği olay. Olayın görüntüleri araç içi kamerası tarafından çekilmiş, yolcular ve dolmuş şoförü bile bu azgın, modern, çağdaş kadını durdurmakta zorlanmışlardır. Bunlar ne okuyup dinleyip bu hale geliyorlarsa derhal bir çözüm bulmak gerekiyor. Bu tiyatroyu biz 28 şubattan iyi biliriz. ikna odalarını kulis yapanları da...