1 2 3 4 5 6 7 8

microoop

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

1,493 entry 460 konu hiç puanı yok
04.07.2021 04:38 son işlem tarihi takip etme takip et

29.11.2020 fenerbahce vs beşiktaş maçı

Tarihin tekerrürlerden ibaret olduğunu gösteren, fenerbahçenin penaltı ve kırmızı kart jokerine rağmen beşiktaşın 4 tane sallayıp geçtiği, Algıların değil olguların kazandığı bir maç ki Haliyle bazı çıkarımları olmuştur;

1. kırmızı kart israfının önüne geçilmesi amacıyla Beşiktaşın bundan sonra kadıköydeki maçlara 10 kişi çıkmasının teklif edilmesi

2. aboubakarın tam efor harcamaması bundan böyle %60 kapasiteyle oynamaya devam etmesi

3. fenerbahçe kalecilerinin ceza sahası dışında da topa elle müdahale etmesinin önünün açılması

4. gol sevinçlerinde daha iyi kayabilmek için zeminin yeniden ıslahı

5. atılan dört golden sonra maç sonu malum skoru sağlan-a-mamış ise yenilecek üç gol için fenerbahçeli arkadaşlara yardımcı (penaltı veya kendi kalemize farketmez) olunması.

6. 1861 gün sonra gol atan ve öpmek için armanın yerini arayan kaptan necip uysal'ın daha sık gol atmasının sağlanması

7. mustavo matibadan büyük gibi şakalar, komiklikler falan.. boşa gitmemesi için gülünmesi zira mustavonun atibanın tek bacağı dahi etmeyeceği görülmüştür izlenmiştir.

son olarak maske mesafe ve temizliğe dikkat.

01.12.2020 14:42
 1. asansörlerde çalan şarkılar

  kim seçiyor bilinmez ama insana her seferinde durduk yere hayatın kocaman bir aldanmışlık olduğunu sorgulatan melankolik melodiler. zaten bir uçak içinde beklerken çalanlar, bir de bu asansörler. varmış gibi görünen ama aslında olmayan gerçek gibi, hep bir derin düşünceler, hep bir uzaklara gitme isteği.. başıma iş açacaklar hissediyorum, hayırlısı bakalım..

  bir üst versiyonu için;

   
  (Bkz: tuvalette çalan müzikler)
 2. tuvalette çalan müzikler

  dünyaca ünlü caz müziklerini ülkemizdeki insanlara tanıtmak için uygulanan bir proje olabilir. elitliğimize elitlik katıyor.

   
 3. Deprem çantası

  Bu deprem çantasını sürekli yanımızda mı taşıyoruz? Ben dışarı çıkarken kaparım diye kapının yanına koydum ama ya kapıya kadar ulaşamaz odada bir yerde kalırsak, malum hayat üçgeni falan o zaman ne yapıyoruz bu çantayı? Boynumuza mı asalım? Yatarken baş ucumuzda, salondayken koltuğun kenarına, banyodayken aynaya mı asalım ne yapalım?

  En iyisi evin tam ortasına koymak, ilk kapanın hayatını kurtarır.

  Afad tarafından vatandaşlara ücretli ya da ücretsiz dağıtılması gerektiğini düşündüğüm çanta.

   
 4. Depreme hazırlıklı olun

  Depreme hazırlıklı olun diyorlar.

  Tanım; Asıl anlamı kendinize mezar alın demek olan ince alaycılık içeren bir istihza.

  Sıradan bir vatandaş olarak dua ezberleyip düdüklü çanta hazırlamaktan başka ne yapabiliriz? Afet toplanma alanı mı yapalım? Zemin etüdü mü yapalım? Raylı sistemli bina mı yapalım Ne yapalım? belki de en doğrusu kaçabilmek için spor yapmak, bilemedim..

   
 5. araç içinde sigara içmenin ceza sebebi olması

  trafikte iletişimin önüne geçmek için uygulanan önlemler silsilesinden biri. trafikte telefon kullanamayan bir grup arkadaş dumanla haberleşmeye başlamış bunu gören devlet büyüklerimiz de basmış yasağı. sigara içenlerin kellesi tam olarak ne zaman vurulacak?