1 2 3 4 5 6 7 8

koray-7

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

604 entry 385 konu hiç puanı yok
24.12.2016 23:59 son işlem tarihi takip etme takip et

9 haziran 2015 karnımın acıkması

ilginç hadise. Havuz medyası tabi ki yine bu olayı hiçbir yerde haber olarak yansıtmamıştır.

09.06.2015 00:09
 1. uyum olmazsa araba devrilir

  bir şoför koltuğunda iki şoför nasıl oturuyor merak uyandıran açıklama.

   
 2. sözlükteki sniper

  buraya kadar nasıl geldi bilmiyorum ama tahminlerime göre normal biri gibi yazarlar arasında dolanıp kamufule olan ve sözlükte neresi olduğunu tam olarak anlayamadığım bir yerlere saklanan(sözlüğün çatısında olabilir) uzun süre entry girmeyen bazı yazarları uzaktan sıktığı tek kurşunla sessiz sedasız ortadan kaldırdığı rivayet edilen keskin nişancı.

  neyseki hala bizi görm...

   
 3. hayvan eti yerken aklıma gelen kötü anılar

  aslında antrikot çok severim ama et fiyatları malum.

  Öksüz olan kuzenimle tv kumandasını paylaşamamıştık. çocukluk işte. seninkini izleyeceğiz benimkini izleyeceğiz derken ev sahibi olmanın da avantajıyla var güçümle bir tekme attım.(ameliyatlı yerime geldi) Bizim arkadaki küçük odaya geçip kapıyı kapatıp ağlamaya başladı. Aralıksız, belki 2 saat, belki 4 saat ağladı tek başına.

  Babam beni çağırdı sonra yanına, dedi ki;

  "Neden ağlıyor saatlerdir biliyor musun? Attığın tekme canını çok acıttığı için değil... Anne babası hayatta olsa, onlar da yanımızda olsa ona tekme atamayacağını, biliyor."

  İçinde bulunduğu durumu idrak ettikten sonra kendimi onun yerine koyup ben ağlamaya başladım. Kafamı halıya sürttüm. Kafam yandı halıdan. Ben o gün aksama kadar ağladım pişmanlıktan ve ertesi gün de ağladım. Ondan sonraki gün de. Aradan 20 yıl geçti. Hala ne zaman et yesem aklıma gelir.

  Acaba döküm tavada mühürleyip yesem, yine böyle mi olurdu?

   
 4. sözlüğün gelişmesi üzerine tavsiyeler

  Daha fazla reklam ve sponsor desteği. kalitesiz içerik. biraz daha reklam. daha çok yazar. daha fazla reklam. tasarım mı? kim uğraşacak ve ne gerek var. Kitap dağıt. Anasayfaya sözlük banner koy. Kaliteyi boşver Daha çok yazar gelsin. Başlık düzenleme, mobil sürüm? geçiniz. reklam demiş miydik?

  Önce sözlük olabilsin. Sonra gelişir. sen memursun küçük düşün.

   
 5. entry okumadan yazmak

  hiç yazmadan okumanın iki level üstü..

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam