1 2 3 4 5 6 7 8

konu silinince memurlar.net'in mesaj göndermesi acayipliği

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sözlük kurallarına uymayan bir konu silindi, amenna diyeceğimiz yoktur, ancak burada hiçbir sözlükte örneği olmayan bir yöntem uygulanır.. size gelen mesajı memurlar.net göndermiştir, nasıl yani demeyin, basbayağı öyle işte, moderatör ya da editör mesaj göndermiyor, memurlar.net mesaj gönderip konunun silindiğini bildiriyor. sözlüğün gelişmesi için ve yazar tepkisini ve savunmasını silen kişiye sunması için mesajı gönderen kişi belli olmalıdır, yoksa kim vurduya giden konuların (daha 3 gün önce olan olay) hesabı nasıl sorulacaktır, diye düşündüren konu..

   
 2. konusu silinen yazar o kadar mühim bir şahsiyettir ki, moderatörler değil direk site yönetimi muhatap olmaktadır diye düşündüğüm konu. şahsıma sevgili moderatörlerimizden başka kimseden mesaj gelmemekte ve an itibariyle bu durum acılara gark olmamı sağlamaktadır.

  şaka bir tarafa eğer böyle bir sıkıntı var ise sözlük moderatörlerine bildirmek mantıklı olacaktır.

   
 3. moderatörlerin topu üzerlerinden atıp tartışma içine girmemek için yaptıkları bir uygulamadır.işlem yapıldığında bilgilendirme mesajının sistem üzerinden atılması ile olayın nedenini niçinini soramazsınız, işlem yapıldıysa olay bitmiştir hiç bir şekilde söz hakkınız bulunmaz.

  üstüne moderatöre konu hakkında bilgi danışırsanız kötü olan siz olursunuz.çünkü itiraz eden sorun çıkaran tip gibi görünürsünüz. tam bir anger management filmi durumu yani.

   
 4. Duygusal etkileşime girmenin önüne geçilen uygulamadır.işin şakası sitenin işleyişinden yapılıyor olsa gerek.uyarı moderatör tarafından yapılırken-kimi zaman kişisel fikirlerini sunmayı da ihmal etmeyerek-silme aşamasında devreye memurlar.net girmektedir.

   
 5. gerçekten de çok ilginç ve bir o kadar da ihtiyaç duyulmayan olaY. ne diye mesaj gönderiyor Ki, göndermese daha hoş olmaz mı diye sormaya sebep olan konu başlığı.

   
 6. sözlük kurallarına uymadığı için, silinen konular için memurlar netin mesaj göndermesi. doğru bir karar olduğunu düşündüğüm, ne kadar moralim bozulsa da (bir kaç başlığı silinen biri olarak) benim haberdar edilmem ve daha sonra baktığım zaman, ben bir zamanlar bir konu açmıştım nereye kayboldu, nereye gitti, yoksa yanlış mı hatırlıyorum gibi düşüncelerden kurtulmama sebep olan, memurlar netin uyguladığı mesaj gönderimi.

   
 7. sözlük kurallarına, uymadığımız taktirde moderatör'ler tarafından silinen ve konunun silindiğini belirten bilgi mesajıdır.

   
 8. göndermese konumuz siliniyor ama neden haberimiz olmuyor diye şikayet edecek yazar görüşü.

   
 9. Olumlu bulduğum yaklaşım tarzidir. Böylece hem yazara nezaketen bilgi verilmiş olur hem de aynı yanlışı bir daha yapmaması sağlanmış olur. Daha da ince olani, bana yasak simge kullanmişsin, musaden varsa simgeyi kaldıracağız diye gönderilen mesaj. Ya,ben şimdi ne diyeyim? Bu incelikten sonra yazarligimi komple silin, ne olacak. Gulucuk simgesi yapmak tamamen benim boş bulunmuşlugum. Siz niye sıkıntı yapıyorsunuz, silin gitsin.

   
 10. insanoğlunun hiç bir şeyden kolay kolay tatmin olmaması/olamaması gibi durumlarda ortaya çıkan, anlamsız olarak kabul edilen olay.

  gönderse ayrı dert göndermese ayrı dert diye yakınmamıza sebep olan durumdur. hoşumuza gitmese de göndersin de hiç değilse haberimiz olsun, sonra başlıklarımız için kayıp ilanı vermeyelim.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.