1 2 3 4 5 6 7 8

Seval88

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

142 entry 1 konu hiç puanı yok
01.04.2021 19:53 son işlem tarihi takip etme takip et

toplu taşıma aracı

nereden geldiğini bilmediğim birçok yazılmamış kuralları olan ve zaman içinde adapte olunan kısa mesafeli bir kültür seferi. semtten semte de kurallar farklılık gösterir. dolmuş ise müzikler ve dolmuşta yer alan sözler ruh halinizi etkiler. indiğinizde geçiyor o ayrı (gülücük) kalıcı bir etkisi yok. tren, metro, tramvay ve belediye otobüsleri bir nebze daha formaldir. ama yine de kısa süreliğine bir başka boyuta geçmiş gibi hissedebilirsiniz. ne zaman arabam olacak benim ya diye de bitereyim de alandaki deneyimim netleşsin (gülücük)

31.03.2021 18:35
 1. elbise etiketleri

  kıyafetten daha büyük yapacaklar yakında diye korkuyorum.

   
 2. omlet

  kaşar, yufka ve biraz maydanoz ile perçinlenen lezzet. benim gibi sade halini yiyemiyorsanız pek çok farklı şekilde hazırlanabilir. yumurtanın ikamesi olmaması çok üzücü.

   
 3. bizim zamanımızda

  yıllanmış insanların geçmişe dair tecrübelerini, özlemlerini, anılarını aktarırken kullandıkları söze giriş... ne hikayeler vardır oralarda. hoş muhabbet biri ile zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız bile.

   
 4. çok zayıf birisine ye de kilo al demek

  halbuki zayıf insanlar da yiyor (gülücük) hatta epey kalorili şeyler yiyor. ekmek yoksa pasta yiyenlerden biri olarak diyorum ki metabolizmamızı eleştiren bir yaklaşım. doymak hem fiziksel hem zihinsel bir süreç. bırakınız doyduğunu kendisi karar versin insan. zayıf olunca bir iki kilo alınca da sen bu ara iyi kilo aldın diyen de aynı kişidir (gülücük)

   
 5. gilaburu

  meyvesinden mayalanarak su yapılan ve böbrek taşına iyi gelen ağaç.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam