1 2 3 4 5 6 7 8

gubaz

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

816 entry 264 konu hiç puanı yok
28.06.2022 09:03 son işlem tarihi takip etme takip et

domenec torrent

ispanyol teknik direktörü.. Valla kimse kusura bakmasın ama Yılmaz Vural hoca gelseydi inanın daha iyi idi. Bizim Ligimizde başarılı olmuş futbolcu veya teknik adam (geldi mi bilmiyorum) var mı? Yok. Bize ya Alman gider Ya da eski adıyla yogoslav. Bu Galatasaray nerden buluyor bunları anlamış değilim. Ya bizim bir Bülent Ünder'imiz var Büyük kaptan Bülent Korkmaz'ımız var. Okan Buruk'umuz var (sanırım sağlık sorunu var) var oğlu var. Yılmaz Vural konusunda da ciddiyim.

Şimdi bu torrent gitsin de diyemiyorum ki maalesef.

Yönetme sanatı hakikaten önemli bir şey...

30.01.2022 12:13
 1. cüneyt arkın

  şerefli ve ahlaklı adam...

  Allah Rahmet Eylesin...:(

   
 2. stepn

  ilgimi çeken konudur,

  enteresan enteresan...

  Allah Allah..

   
 3. Kültür Turizmi
   
  (Bkz: müze kartı)
 4. Kültür Turizmi

  kültürel değerlerin, geleneklerin ve sanat eserlerinin korunarak turizm arz kapasitemize dahil edilmesi ve bu suretle turizmde ilgi ve gelir artırıcı, ivme kazandırıcı bir lokomotif olarak kullanılması şeklinde tanımlanabilir.

  Tüm kentsel, kırsal, doğal öğeler, arkeolojik, tarihsel kültür varlıkları, müzeler, ören yerleri, anıtsal yapılar, sivil mimari örnekleri ve her türlü güncel sanat eseri ve etkinliği (resim, heykel, film, fotoğraf, güncel sanat, festivaller, konserler, sergiler) etnografya, folklor ve mutfak bu kapsamda değerlendirilebilir.

  Güzel bir tanımlama değil mi?

  Bir iş üzerinde çalışırken okuduğum bu tanımlamayı buraya yazma ihtiyacını duydum. Bu kültürel zenginliğin korunması yanında geleceğe aktarılabilecek değerler oluşmasını sağlayacak politikalar üretilmemiz lazım ve bunu yaparken de tüm kesimler tarafından benimsenmesi gerekir.

  Buradan markalaşma çıkarılmalıdır.

   
 5. haluk levent

  "Yollarda bulurum seni" şarkısıyla tanındı.

  1998'de sahnede 12 saat kalarak dünyanın en uzun konserini verdi.

  yardımsever

  Ahbap.