1 2 3 4 5 6 7 8

dişlere kanal tedavisi yaptırmak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bir elin, siz acı ile kıvranırken katlanamadığınız o acılara deva olmaya çalışarak, dişleriniz üzerinde yeni bir dünya yaratma ve hayata daha lezzetli bakmaya ,yemeğe aşkla koşturacak olan dişte yapılanma operasyonu yapma çabası..

  çok güzel anlattım biliyorum ama övmek gibi olmasın hocamızın elleri pamuk gibiydi ..

  azı dişlerimin ikisi arasında ter türlü inşaat işçiliğinikullandığı halde ses çıkaramadığım ,bir ''ah ''dediğim anda onun benden de çok korktuğu dişlerime dolgu durumum .

  hal itibarı ile konuşamıyorum ..

  zaten anlamşısınızdır..

  (yarım tebessüm anestezi sebebiyle)

   
 2. dişi kurtarmak adına yapılan işlem. daha önceki zamanlardan benim, çürümüş dişime de yapılmak istendi ama kanallar tıkalı olduğu için, yarım kalan işlem. onun yerine dolgu işimi görüyor, allah nazardan korusun.

   
  (Bkz: allah nazarlardan saklasın)
 3. Ağıza tesisat yapılır mı ???evet evet hem de nasıl,, dediğim korkunç operasyon

   
 4. yaptırmadığım ve allah mecbur bırakmasın dedirten tedavi çeşidi.

   
 5. Dişimin çekilmesini tercih ederdim dedirtecek cinsten, dişin önce oyulup, sinir uçları törpülenip, sonra dolgu malzamesi ile oyuğun doldurulması şeklinde bir kaç seansta gerçekleşen, yapılması eziyet bir tedavi türü.

   
 6. diş tedavilerinin hepsi birbirinden kötü. o koltuğa oturunca kalbim nasıl çarpıyor anlatamam. ağzımın içinde olup bitenler beni çok rahatsız etse de, korksam da diş hekimleri iyi var (gülücük)

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.