1 2 3 4 5 6 7 8

telep edilmediği halde bankanın kredi kartı yollaması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. yeni hesap açtırdığımda benim de başıma gelmiş olan ve bankanın kargo,cep telefonu,iş telefonu gibi her yerden baskı yapmasına rağmen,

  istemediğimi üstüne basa basa defalarca söylediğim ve bankanın anlamamakta diretip; en son "o zaman bankanın müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirmelisiniz" diyerek durduk yere telefon faturası çıkarma durumudur.

   
 2. bankaların kerdi kartı yıllık kullanım ücreti almak ve taksitli yapılan alışverişlerle müşterileri kendi bankalarına bağımlı kılmak , durumu iyi olmayanları asgari ödeme tutarı dışındaki borçlarına faiz uygulayarak onlardan da para kazanmak için uyguladığı ticari taktik.

   
 3. bankaların kişiyi kredi kartı kullanmaya teşvik etmek için, ve tabi ki sadece kendi çıkarlarını gözeterek yaptıkları hamledir. altında, bir şekilde kullanır, dayanamaz mantığı yatmaktadır. nazarımda insanları kötü yola sürükleyen kişilerle eş değerdir.

   
 4. herhangi bir sebeple yeni bir hesap açtırmamızla beraber, talebimiz olmadığı halde adresimize gelen kart. kargo şirketinden ya da postacıdan kartı teslim almadığımız takdirde bankaya geri dönmesi ile müşteri hizmetleri ile uğraşmamıza gerek kalmayacak durum.

   
 5. iki adet farklı kart numarasına sahip aynı isimle kredi kartının gönderilmesi kadar vahim olmayan durumdur bir banka aynı kullanıcıya neden aynı özellikte ve aynı isimde iki farklı kredi kartı düzenler bilinmez ama işbu kullanıcının başına gelmiş olan durumdur .

   
 6. nerdeyse emrivaki niteliğinde bankaların her zaman yaptıkları işlemdir.

   
 7. Düzenli olarak beni darlayan kurumsal manevralar. " param Yok! " diyorum anlamıyorlar. " Yoksa verelim. " diyorlar. acaba konuşma başına ücret mi ödeniyor ?

  " Bankamız adına yapmış olduğunuz kahramanca mücadele karşılığı sizi terfiye layık gördük. "

  Ben ördeğim. yabani ördek. Dünyayı sel götürse yüzerim , o derece yani. Ama yok. Yem atıyor, kakıştırıyor, bili bili yapıyor. Ördek yumurtası da pek sevilmez ama ne bilem.

   
 8. hesap açılırken farkında olmadan imzalanan sözleşmenin içeriğinde olduğundan gönderilmesidir.

  çoğumuz okumadığımız için imzalıyoruz hemen.

   
 9. Bankanın müşteriye jesti. :)

   
 10. Belki bataklığa çekeriz düşüncesiyle yoklama durumudur.ne kadar müşteri kazanırlarsa o kadar iyi sonuçta.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.