1 2 3 4 5 6 7 8

huzur-I4

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

996 entry 139 konu hiç puanı yok
09.09.2019 12:10 son işlem tarihi takip etme takip et

ülkenin tarımdan uzaklaşması

yalan bilgi.tarimda dunyada 7. avrupada 4. durumdayiz.meyve uretiminde bile cin hindistan ve abd den sonra 4. durumdayiz.2016 da fao verilerine gore 24401.231 ton yas meyve uretmisiz.

saman saman diye bos konusanlar o 1 trilyon civari gibi cok cok cuzi ve kuraklik gibi gereklilikler sonucu gecici birseydi.bolu gibi soguk olarak bilinen sehirde bile sadece seralarda tonlarca karpuz uretip bununla gecinenler var artik.

24.07.2019 12:47
 1. okullar açıldı

  hüzün,mutluluk halinin birleşimi.ilk defa kreş gören bir çocuk annesi olarak acaba ne yapıyor diye dayanamayıp okula gidip,görünmeden kapıdan bakma olayının öznesi olma hali.gözlerim dolu dolu,kendime inanamıyorum.

   
 2. ayağı 40 numara olan kız

  yaratılana kulp bulmak haddimiz değil ama düşman başına denilen durum.güzel olan hem uzun boya,aynı zamanda küçül el ayağa sahip olmak.

   
 3. ibb'nin kiralık araçlarının yenikapı'da sergilenmesi

  Herşeyi yalan olan ekrem imamoğlu'nun yaptığı şovlardan biri....

  terörle ilişkili görevden alınan belediye başkanlarına verdiği destek sonrası gelen tepkileri aklı sıra bu şekilde kapatacaktı

  makam aracı dedikleri arasında chpli meclis üyelerinin araçları, özel şahıs aracı,zabıta aracı,kamyon,kamyonet,engelli ,yatalak yaşlıya hizmet evren evde bakım hizmeti araçları da var...

  utanmasa tabut taşıyan cenaze araçlarını da koyacakmıştı

  ayrıca tasarruftan bahseden imamoğlunun Beylikdüzü Belediyesi Başkanlığı döneminde yaptığı israflarla belediyenin borcunu 5 katına çıkartmış devrettiği Beylikdüzü Belediyesi'nde 479 personele 120 binek araç düşerken İBB'de ise 13.663 personele 1614 araç düşmekteydi

  ve deeee ayrıca 4 ağustosta imamoğlu tam 950 araç kiratlamış,2 eylülde 175 araçlık ihaleye çıkıp 4 eylülde apar topar iptal etmiş.ee hani nerde tasaruf??

  böyle mi olur tasarruf??

  zamanında koçun 70 trilyonluk , bir kalkışı 400 milyar olan jetini kullanan,birde utanmadan kendi döneminde ihale üstüne ihale açan adamın(!) yaptığına şaşırmadık....

   
 4. zamanında ordan arsa alsaydık şimdi zengindik

  ha işte zamanında ordan o arsayı aldım dediğim söylem...

   
 5. EMİNE BULUT

  kadına en fazla değeri islamiyetin verdiğini bile bile ,kadını meta olarak gören ne kadar ahlaksız namussuz varsa istismar ettiği kadın.kadın cinayetinden dem vuranlara hadi idami getirelim deseniz bin dereden su getirenlerde onlar olur.bakın sosyal medyaya 1 yaşındaki çocuğun eline bira verip paylaşım yapmış,ahlaksız dizilerde oynamış sanatçı bozuntuları duyar kasıyor.