1 2 3 4 5 6 7 8

akademikbaytar

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

835 entry 232 konu hiç puanı yok
23.06.2019 21:21 son işlem tarihi takip etme takip et

her yemeği çatalla yeme nezaketi

bir zamanlar dahil olduğum anlamsızlık.sonra farkettim ki kaşıkla salata yemek bizim çirkin anlamlar yüklediğimiz kadar çirkin görünüyor, kaşıkla makarna yemek bizim hor gördüğümüz kadar hor görülecek bir şey, elle lahmacun yemek bizim yadırgadığımız kadar yadırganacak bir yeme tarzı...

sonra farkettim ki lan ben kimseyi yemek yeme şekliyle yargılamaz, yadırgamazken meğer kendimi yadırgarmışım. şunu şöyle yaparsam insanlar rahatsız olurlar da, beni hor gürürler de, falan... ya niye öyle görsünler, insanlar o kadar kötü değil ki. yo yoo, kurufasülyenin suyuna ekmek bananların çirkin görüneceğini düşünecek, buna kendimizi inandıracak kadar delirmedik daha.

14.06.2019 19:37
 1. akp
   
  (Bkz: zaaaaaaaaaaaaaa xd xd)
 2. her şey çok güzel olacak

  aile serveti 500 milyon(eski parayla 500 trilyon) civarında olan başkan adayının seçim sloganı. aile derken yedi sülale değil, çekirdek aileden bahsediyorum

  senden öncekiler hamuduyla götürdü, senin ne eksiğin var? götür yiğidim.

  siz götürün, biz de sizin için birbirimizi yiyelim.

   
 3. beka diye başlayan sürecin apo mektubuyla son bulması

  sorunun bekadan değil zekadan kaynaklandığını gösteren hadise

   
 4. devlet bahçeli

  kendiyle beraber mhpyi ve akpyi bitirme görevini hızla icra eden siyasi.

  yaşanan gelişmelerin ardından ülkücülerin mhpden kopması kaçınılmazdır.

  son dönem politikaları özellikle ya mhpyi ya da akpyi yıpratmak üzerine belirlendiği apaçık ortadadır.bazen kendi partisine prim yaptıracak çıkışlar yapsa da akpnin prim yapacağı konulara canhıraş şekilde müdahale etmeye çalışıyor.

  en son binalinin kürdistan lafına çıkış yaptı; akpyi yıpratmaya yönelik hareket, ayrıca ülkücü seçmenin de sinir uçlarına temas ederek akpden uzak durmalarını sağlıyor.

  kürdistan öncesinde ismail sunarsa izlemem çıkışı var. yandaş bir gazeteciye bu moderasyonun yaptırılması dururken ismail üzerinden mağduriyet kasılacağı da belli gibiydi.

  şimdi de öcalanla ittifak kurma dirsek temasında olma durumu var.bahçeli, öcalan konusuna karşı çıkış yapmazsa mhp yıpranır, ben milliyetçiyim diyen kişi bu kadar genişliğe tahammül edemez.çıkış yaparsa bunu muhtemelen üst perdeden yapacaktır, bu sefer de akpyi yıpratır.

  velhasıl kelam bahçeli reyiz ne yapmak nereye varmak istemektedir

   
 5. moderasyonumu nasıl beğendiniz

  sanki sözlükçüler bknz verebilsin diye sorulan İsmail küçükkaya sorusu

  o kendini biliyor

  #...

   
  (Bkz: asdjkljasdjs)