1 2 3 4 5 6 7 8

akademikbaytar

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

934 entry 234 konu hiç puanı yok
24.01.2020 21:22 son işlem tarihi takip etme takip et

Küçük ev aletleri

belli işler üzerine geliştirilmiş maharetli aletlerdir.

evde en sevdiklerimdir.hele ilk alındıktan sonra fonksiyonlarını keşfedene kadar geçen o ihtiraslı, heyecan dolu süreç yok mu; beni benden alır.

daha yenicek roborocks5 diye bir süpürge sipariş ettim evime, heyecanla bekliyorum.

deneyimlediğim kadarıyla philips ve braun markalı olanlarından pişmanlık yaşanma olasılığı pek düşüktür.zira ar-ge faaliyetlerini hakkıyla yapan ciddi markalar.

23.01.2020 15:11
 1. Bodrum'daki fiyatların cep yakıyor olması

  Bodrum'daki fiyatlar 5000tl maaşlı Türk vatandaşlara göre değil 5000euro maaşlı turistlere göre belirlendiği için çok da şaapmamak gereken durum

  bodrum fiyatlarını beğenmeyenler, yallah Suriyelilerle dolup taşan halk plajlarına...

  ülkemizin tadını bizden gayri herkes çıkarıyor, maşallah.

   
 2. uyum sağlayamamak

  piaget'in bilişsel gelişim kuramı; zeka, canlının bulunduğu çevreye adaptasyon yeteneğidir, der. insanın hayatta kalma, neslini devam ettirme güdüsü vardır ve hayatta kalıp üreyebilmek için uyum sağlamak gerekir.Buradan hareketle, çevreye uyum sağlayabilmek zeka ile doğru orantılıdır, önermesini ileri sürebiliriz.

  zeka yalnızca, 98i 37 ile çarpabilip, 5i 5 liradan 5 kalemin kaç kuruş ettiğini hesaplamaktan ibaret değildir. zeka dediğimiz kavramın sayısalı var, sözeli var, bedenseli var, sosyali var, duygusalı var, müziği var, içseli var, vs...

  adaptasyon, bütün bu zekalar ile direkt alakalıdır. ama buradaki adaptasyondan kasıt; yalnızca arkadaş çevresi edinebilmek değil, bulunulan ortama her yönden uyum sağlamak, kısaca göze batmamak. adapte olamayan birey, her zaman olumsuz yönde dikkat çekecek ve ilk elenen kişilerden olacak, bir nevi doğal seleksiyona maruz kalacaktır.

   
 3. Bob Ross
   
  (Bkz: trt deki ressam amca)
 4. bayramlar bayram ola

  abdurrahim karakoç imzalı, teması 'bayramda yaşanan iç burkan detaylar' olan şiir dizisidir. şair, dizideki şiirleri birkaç yıl üst üste gelen bayramlarda yazmıştır.

  https://www.siirleraslabitmemeli.com/bayramlar-bayram-ola-1-2-3-4-5-6/

   
 5. çıktığı kızlarla övünen erkek

  komplekslidir #net ayrıca ilişkilerinde doyuma ulaşamamıştır. Bu onun doyumsuzluğundan ziyade, doyacak kadar ilişki yaşamamış olmasıyla alakalıdır.

  zamparalığın hakkını veren, nerede akşam orada sabah yaşayan, koynunda uyandığı kadını sabah tanımayan erkek kendini anlatmaz. onu kadınlar anlatır; x erkeği tanıyor musun, şöyle zamparaymış, böyle çapkınmış falan diye

   
  (Bkz: bir arkadaşım ekolü)

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam