1 2 3 4 5 6 7 8

akademikbaytar

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

836 entry 232 konu hiç puanı yok
25.06.2019 16:40 son işlem tarihi takip etme takip et

akp

(Bkz: akp)
23.06.2019 21:21
 1. Göstermelik hayvan sevgisi

  göstermeliği de gerçeği de nasıl bir sevgiyse, hayvanı doğal ortamından koparıp, sözde hayvanseverin esareti altında bir hayat geçirmesiyle sonuçlanıyor.hayvanı seven, hayvana yardım eder, hayvanı esir etmez.

  kim ki pet hayvanı besliyorsa hayvanı değil, bolca kendini seviyordur.zevki için, duygusal doyum yaşamak için hayvana tasma vuran kişi, nasıl hayvanı seviyor olabilir.

  bırakın da yaşasınlar.

   
 2. trafik lambası olmayan şehir
   
  (Bkz: hakkari)
 3. Ben yemek yapmasını bilmem diyen gelinlik kız

  modern dünyanın sunduğu nimetlere fazlaca kapılıp özünden koptuysa da büyük ihtimalle tabiatına aykırı duramayacaktır.annelik içgüdüsü ailesinin bakım ve beslenme faaliyetlerini kendiliğinden yürütmeye başlamasına sebep olacaktır.evde aç olan kocasının veya çocuğunun karnını doyurmaya çalışırken zorlandığını gördüğünde, duyguları onlara yardım etmesine sebep olacaktır.

  kadınların sürekli hane halkını doyurması, içgüdüsel bir motivasyonla gerçekleşiyor olmalı

   
 4. tatil dönüşü işe adapte olmaya çalışmak

  koordine iş yapılacak kişilerin halen dönmemiş olması, tatil dönüşü yapılması planlanan işlerin hatırlanamaması ve ofis klimasının da bozulmuş olduğunun görülmesiyle zorlayıcı şekilde geçebilen süreç

   
 5. Yanlış anlaşılmak

  istediği noktaya ulaşmayı başaranlar veya ihtiyacı olan şeylere sahip olanların, bazen 'çok da fifi' diyerek geçebileceği durum