1 2 3 4 5 6 7 8

rad.sin

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

80 entry 6 konu hiç puanı yok
01.01.2018 02:21 son işlem tarihi takip etme takip et

facebook sevgilileri

Çoğunlukla ömrü kısa genellikle ergen tayfa ve abazan tayfanın sık başvurduğu bu sosyal ağda sonu kötü biten ilişkilerin olması muhtemel ilişkidir. Her ne kadar birbirlerini bu sosyal ağdan kurmuş olsalar bile yüksek ihtimalle ilişkilerinin bitiş sebebi bu sosyal ağ olacaktır.

10.11.2016 20:00
 1. mangalda sucuk

  Başlık konusunu okuduğunda bile ağzının suyunun akmasına neden olabilecek güzel hoş bir yemek yapma metodudur.

   
 2. yavşamak

  Karşı cinsin ilgisini çekebilmek adına türlü şaklabanlıklar yapıp dışardan her ne kadar farkedilmediğini düşünsede bal gibi ortada olan davranış biçimidir.

   
 3. camide hırsızlık

  Aslında bir nevi tuhaf karşılanılmaması gereken bir durumdur. Bizler tarafından ulan bari burda yapılmasın denilsede hırsızlık zaten başlı başına kötü bir davranış olsada bunu yapan insanın hırsızlık yapmak istedikten sonra hırsızlık yapılan mekanı pekte düşüneceğini sanmadığım durumdur. Ki zaten insanların canını yakabileceğini düşünseydi bu kötü davranışını zaten bırakmıştı. yani hırsız her yerde hırsızdır.

   
 4. doğadaki insan

  TRT haberde rastgele denk gelmemle bir anda bağımlısı olmuş olduğum programdır. İnsanlara doğa sevgisini doğayı insanı hayvanları pozitif ve olaylara pozitif bakabilmeyi zorluklara karşı nasıl baş edebileceğimi öğreten insanın içine huzur verebilen ender belgesel tadında program.

   
 5. crome da gizli sayfa açmak

  nitekim bazı konularda işe yarasada bazende gizli sekme üzerinden arama yaptığınız yakalanırsa kötü bir şey yapmıyor olsanızda şahsınızda direk kötü işler yapıyor damgası yiyebileceğinizden dikkatli olmanız gereken husustur.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam