1 2 3 4 5 6 7 8

crome da gizli sayfa açmak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Google crome'den gizli sayfa nasıl açılıyor yazar sayesinde öğrendiğimiz konudur. gizli sayfa neden açılır, eğer sayfa açılıyor ise neden gizlenir pek anlamadığımdır lakin böyle bir sekme var ise kullanılan ve ihtiyaç duyulandır demek ki.

   
 2. google tarayıcısındaki bir sekme özelliğinin açılma işleminin anlatıldığı 'başlıktır'.

  sözlüğümüzün gelişimi demekki bu aziz sekmeye bağlı demekten kendimi alamıyorum. bence entryler puanlanırken gizli sekmede açılan entrylere x10 puan verilmeli!

   
 3. internette gezindiğimiz siteleri saklamak için başvurulan yöntem. sadece geçmiş bölümünde internette açtığımız siteler gözükmemekle birlikte, gezindiğimiz siteler bilgisayarın hafızasında yer almktadır. çok da gerekli olan bir bölüm değildir.

   
 4. gizlisi saklısı olanların kullandığı yöntem. ama yine de bunu yapanlar dikkat etsinler, dosyalar içinde o geçmiş halen görülebilir.(gülücük)

   
 5. gizli işler çevirmek isteyen kişilerin yaptığı iş.

   
 6. sanılanın aksine çok da gizli olmayan işlemdir. sonuçta merkez her şekilde hangi sitelere gireceğinizi gördüğü için deve kuşu sendromuna yakalanma söz konusudur.

   
 7. nitekim bazı konularda işe yarasada bazende gizli sekme üzerinden arama yaptığınız yakalanırsa kötü bir şey yapmıyor olsanızda şahsınızda direk kötü işler yapıyor damgası yiyebileceğinizden dikkatli olmanız gereken husustur.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam