1 2 3 4 5 6 7 8

doğadaki insan

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Serdar kılıç'ın hazırlayıp sunduğu, trt 2 kanalında yayınlanan kendi adıma müthiş bir belgeseldir.

  Bu programda serdar kılıç ormanları ve doğanın güzelliklerini gösterirken;aynı zamanda ağaçlardan çeşitli aletler yapmaya(bardaklar,tabaklar..)çakmak kullanmadan ateş yakmaya;doğada yenilebilecek çeşitli mantar türleri,otlar vs hakkında bilgiler vermektedir.

  Keyifle izleyebileceğiniz bu güzel programda,doğada bi başınıza kaldığınızda nasıl hayatta kalabileceğinizi de öğrenebilirsiniz.izmeyenler varsa tavsiye ederim.

   
 2. TRT haberde rastgele denk gelmemle bir anda bağımlısı olmuş olduğum programdır. İnsanlara doğa sevgisini doğayı insanı hayvanları pozitif ve olaylara pozitif bakabilmeyi zorluklara karşı nasıl baş edebileceğimi öğreten insanın içine huzur verebilen ender belgesel tadında program.

   
 3. televizyon ve video paylaşım sitelerini doğru ve kaliteli bir araç olarak kullanmak için biçilmiş kaftan cinsinden bir program.

  zaman ve ihtiyaçların taleplerine cevap veremeyen insanoğlu ne ölçüde doğaya dönebilir, bilinmez lakin şurası bir gerçek ki hiç değilse doğaya teşekkür etmenin yolunu bulmak için bu tarz programlara ayda en az bir video miktarı kadar vakit ayıralım.

   
 4.  
  (Bkz: bear grylls)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam