1 2 3 4 5 6 7 8

rad.sin

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

80 entry 6 konu hiç puanı yok
01.01.2018 02:21 son işlem tarihi takip etme takip et

facebook sevgilileri

Çoğunlukla ömrü kısa genellikle ergen tayfa ve abazan tayfanın sık başvurduğu bu sosyal ağda sonu kötü biten ilişkilerin olması muhtemel ilişkidir. Her ne kadar birbirlerini bu sosyal ağdan kurmuş olsalar bile yüksek ihtimalle ilişkilerinin bitiş sebebi bu sosyal ağ olacaktır.

10.11.2016 20:00
 1. Ortama güzel kız gelince sevgilisini dürten kız

  Sözle veya bağırıp çağırmadan bile en etkili olabilecek biçimdir sesini çıkartamazsın uyarıyı anlarsın zaten ayrıca seni dürten o masum şirin kızı zaten kaybetmemelisin diye düşündüğüm durumdur.

   
 2. sıradan bir günde sevgiliye çiçek vermek

  Hele birde o kıza ilk çiçek alan kişiyseniz o kızın şaşkınlıkla beraber yüzündeki mutluluğu görmek beni dahada mutlu eden bir davranış biçimidir.

   
 3. Lazanya

  Afrikada bulunan bir ülke ismi veya sanki bir balık çeşidiymiş gibi düşündüren fakat tadı oldukçada leziz olan börek gibi kıymalı soslu italya asıllı yemektir.

   
 4. kapı gibi adam

  Fiziksel anlamda güçlü, yapılı iri birini tarif etmesinin yanında manevi olarakta güvenilir, geri adım atmaz, sağlam karekterli gibi anlamlarada gelmektedir.

   
 5. erkek gibi

  Kadın gibi sözününün kötülemek amacıyla kullanılırken erkek gibi sözününde tam aksine güçlü, kuvvetli, doğru, sağlam, güvenilir gibi iyi anlamlar içeren benzetmedir.