1 2 3 4 5 6 7 8

rad.sin

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

80 entry 6 konu hiç puanı yok
01.01.2018 02:21 son işlem tarihi takip etme takip et

yalvar yakar olmak

Bir işin yapılabilmesi için o işi yapabilecek olan kişiden aşırı istekte bulunma eylemi.

31.12.2017 02:00
 1. adam olamamak

  Ağzında en pis küfürler elinde tespihle elalemin karısına kızına bakıp sonra namus bekçisi kesilip, yolda yürüyen işinde gücünde insanlara bulaşıp huzurunu kaçırmak erkeklik adamlık değildir. Adamlık nedir söyleyim adamlık en başta insan olabilmektir.

   
 2. her cümlenin sonuna küfür ekleyen erkek

  Küfürlü konuşmayı alışkanlık haline getirmiş olmasının sebebi kelime dağarcığı yetersizliğinden dolayı kurduğu cümleleri küfürle tamamlamaya çalışan erkek tipidir.

  Günümüzde cümlenin sonuna küfür ekleyerek komik olduğunu espri yeteneğinin gelişmiş olduğunu sanan erkektir. Bilakis espri yapmak zeka işidir olayları kurguyu iyi yorumlamak gerekir. Ama malesef günümüzde cümlenin sonuna küfür ekleyince komik olduğunu sanan insanlarımız var.

   
 3. boyu 1.50 olan hatun

  Her ne kadar genelleme yapılmayacak bir konu olsada bu tip kızlar genellikle zeki, ne istediğini tam olarak bilen, işini bilen, tuttuğunu koparan tiplerdir.

   
 4. Ailecek Kız Bakmaya Gitmek

  Ne kadar tuhaf bi durummuş gibi görünsede en güzel evlilik yoludur. Ailelerden saklı bir şekilde olan kız ve erkeğin tanışması arkadaşlığı anlaşamayıp ayrılma durumunda iki taraftada vicdani bir yara oluşabilir.

  Hem araştırmalara göre görücü usulü olan evliliklerin flört tarzı olan ilişkilere göre daha devamlı olduğu aşikardır. Çiftler flört döneminde yaşayabilecekleri en güzel anları bu zamanlarda yaşıyorlar ve her şey bitiyor ilişkinin heyecanı kalmıyor ve evlilikle malesef bitmiyor. Ama çiftlerin evliyken bu güzel anları heyecanları yaşaması evliliği her daim ayakta tutar.

   
 5. kitap okuma saati

  Çoğu insanın plan programına ekleyip bi süre uyguladıktan sonra umursanmayan planlamadır.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam