1 2 3 4 5 6 7 8

rad.sin

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

80 entry 6 konu hiç puanı yok
01.01.2018 02:21 son işlem tarihi takip etme takip et

vücudun hamlaması

Uzun süreli hareketsizlik sonrası zorlayıcı bir hareketin yapılmasıyla hareketi yapan kaslarda oluşan ağrı hissine verilen isim.

01.01.2018 02:21
 1. taş gibi

  Genellikle insanları nitelendirmek adına kullanılan güzel, hoş, beğenilen anlamlarında kullanılır, nesneler için kullanılmışsada sert, sağlamlığını, dayanıklılığını belirtmek amacıyla kullanılan benzetme yapmaya yardımcı söz öbeğidir.

   
 2. gurme

  Nedendir bilinmez ama akıllara direk vedat milor gelir. vedat milor deyincede denize telefonu düşürüp yemek yorumlamaya devam etmesini akıllara getireb kelimedir.

   
 3. sen kimsin.sen kimsin lan sem kimsin ooluum sorunsali

  genellikle bu soruya karşılık aynı soruyla karşılaşılınılması muhtemel soru cümlesidir.

  İstatistiklere göre türkiye de ki kavgaların çıkmasının %99 u bu soruya iki tarafında cevap alamamasından dolayı çıktığı bilinmektedir.

   
 4. ay sen beni yanlış anladın

  Genellikle karşıdaki kişiye her türlü lafı edip demedik laf bırakmayıp, karşı tarafın buna karşılık vermesiyle bir nevi kalkan görevi gören başına hele birde başına 'canım' kelimesi getirilip karşı tarafı daha fazla iğnelemek üzere söylenen söz öbeğidir.

   
 5. Genç kızların yaşlılara yer vermeme sorunsalı

  Uzun zamandır tranvay, metro otobüs gibi toplu ulaşım araçlarını sıkça kullanan birisi olarak genç kızların inatla yanında ayakta zor güçle duran yaşlı nine ve amcalarımıza yer vermeyip hatta çevresine bakınıp şu teyzeye neden şurdaki genncecik adam yer vermez ki tarzındaki bakışları atıp aklına kendisininde kalkıp yer vermeyi düşünmemesidir. Aslında kalbinde kötü niyet yoktur ama genç kızlarımızın egosu bu noktada devreye girip sorumluluğu karşı cinse atmak istediklerini düşündüğüm sorunsaldır.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam