1 2 3 4 5 6 7 8

rad.sin

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

80 entry 6 konu hiç puanı yok
01.01.2018 02:21 son işlem tarihi takip etme takip et

antrenmanlarla matematik

Matematik altyapısı yeterli düzeyde olmayan öğrenciler için ve olaya sıfırdan başlamak isteyenlerin en başta tercih ettiği ender kaynaklardandır.

28.12.2017 22:36
 1. rtük'ün şortlu kız çocuklarını tahrik edici bulması

  sapık bir zihniyetin kafa yapısından çıkmış olması muhtemel düşünce

   
 2. put gibi dikilmek

  öylece kalakalmak, donmak

   
 3. kadın ve erkek ilişkileri

  üzerinde bir çok kitap, dergi, makale gibi yayınlarda bir çok kez masay yatırılıp incelendiği halde tam olarak neden erkeklerin kadınları anlayamadığına nede kadınların erkekleri anlayamadığına her hangindi net kesin cevap verilemeyen ve daha uzun yıllar boyuncada böyle gidebilmesi muhtemel konulardan birisidir.

   
 4. facebook sevgilileri

  Çoğunlukla ömrü kısa genellikle ergen tayfa ve abazan tayfanın sık başvurduğu bu sosyal ağda sonu kötü biten ilişkilerin olması muhtemel ilişkidir. Her ne kadar birbirlerini bu sosyal ağdan kurmuş olsalar bile yüksek ihtimalle ilişkilerinin bitiş sebebi bu sosyal ağ olacaktır.

   
 5. aslan ve arslan soyadlarının karıştırılması

  Soyismi aslan olan kişiye arslan değil de mi veya soyismi arslan olan kişiyede r ile mi diye sürekli doğrulamak amacıyla her seferinde tekrardan bir soruyla karşılaşan kişiler illallah ettiği durumdur.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam