1 2 3 4 5 6 7 8

Fer.Ah

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

38 entry 1 konu 5 puan
13.10.2019 01:24 son işlem tarihi takip etme takip et

nerede kalmıştık sorusu

İki seneye yakın Ankara Polis Radyosu'ndan kendisi de bir polis olan Umut Sarıarslan'ın unutulmaz sunumuyla dinlediğim müthiş eğlenceli bol kahkaha vesilesi "Nerde Kalmıştık" isimli programı hatırlattı. Tayini Diyarbakır'a çıkınca mahrum kaldığım güzel şeyler kısa sürüyor dediğim başlıktır. (Özlemiş surat )

14.09.2019 01:41
 1. tatlıya hayır diyebilmek

  Mevzu bahis olan tatlı şayet Kemal Paşa tatlısı ise -uzun süre adını MustafaKemal Paşa zannetsem de - gönül rahatlığı iki nefes arası bir burun kıvrımı dudak bükümü arası gerçekleştirebileceğim eylemdir. (Gülücük)

   
 2. gripken dondurma yemek

  Çivi çiviyi söker mantığıyla gerçekleştirilen eylemdir.

   
 3. fikrim yok

  Hayatta bitmesini istemediğim, varlığı daim olsun dediğim nadir şeyler vardır. Bunlardan biri de işte bu şarkıyı söyleyenlerdir. Yine yeniden dinlenilecek, olmasa da derdiniz bir hüzünle bakıp burnunuzun direğini sızlatacaktır.

   
 4. zeigarnik etkisi

  Sınav sonraları bir kritik yapıldığında doğruluğundan emin olup cevapladığım soruları hatırlamıyorken sınav anında aklımı kurcalayan emin olamadığım yanlış olduğunu düşündüğüm soruların aklıma daha kolay gelmesi de buna örnektir dediğim olaydır.

   
 5. 50 kuruş

  Bir kantin sırasında "50 kuruşa ne var abla" diye soran öğrencinin "hiçbir şey" yanıtını almasına sebep olacak para birimidir. (Kantin işletenler de az zalım değildir hani)