1 2 3 4 5 6 7 8

Fer.Ah

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

103 entry 4 konu hiç puanı yok
07.03.2021 15:59 son işlem tarihi takip etme takip et

samsun'da kadına şiddet

İzlemeye dayanamadığım bu olayı yaşayan binlerce sessiz kadın var görmediğimiz ama var. Yetmez mi artık yetmedi mi diye isyan ettiğim caniliktir.

07.03.2021 14:19
 1. sinir eden reklamlar

  Şirin görünmeye çalışıp adeta iyilik meleği, bir nevi kurtarıcı profili çizen banka reklamlarıdır. Faiz oranları, bilmem kaç kredi imkanları bahsettikleri kadar sevimli değildir, hatırlatmak isterim.

   
 2. mahalle düğünleri

  Abartısız düğün öncesi bir hafta düğün günü artı üç gün daha devam edene şahit olduğum mahalle sakini diye bir şey bırakmadığından cinnet sebebidir. 155'i aramak da farzdır.

   
 3. mahalle düğünleri

  Abartısız düğün öncesi bir hafta düğün günü artı üç gün daha devam edene şahit olduğum mahalle sakini diye bir şey bırakmadığından cinnet sebebi olduğundan 155'i aramak farzdır.

   
 4. tırnak yemek

  Gelişim döneminin 3-4 yaş aralığında olan çocuklarda aile içindeki otoriter tutum, anne babanın ayrımcı tavrı ve çocuğun -varsa kardeşini - kıskanması gibi nedenlerle kendini gösteren ilerleyen yaşlarda stres vb durumlarda devam ederek hoş görülmeyen durumdur. Kişi bunun zararının farkında olup kendine engel olamamaktadır.

   
 5. pazar güneşi

  Aklıma canım Nazım'ın

  "Bugün pazar beni ilk defa güneşe çıkardılar." dizesini düşürür.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam