1 2 3 4 5 6 7 8

Fer.Ah

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

38 entry 1 konu 5 puan
13.10.2019 01:24 son işlem tarihi takip etme takip et

çaresizlik

İnsan doğarken oksijenle ilk teması ciğerlerini yakar da bir çığlık koparır bu çaresizlikten kurtuluş,hayata tutunuştur. Ve hayat öyledir ki sizi her dara düştüğünüzde, içinize umutsuzluk köklerini her salmaya başladığında bekler ki o ilk çığlık atılsın daha güçlü daha inançla yaşama tutunmak için.. aksi halde bir yabanotuna dolaşmışcasına eli bağrında kalakalmaktır .

13.09.2019 01:19
 1. bakarız

  "Sen söyledin, ben işittim ama şu an hiç sırası değil aslına bakarsan hiç de gerekli değil yani " gibi gibi pek çok örtülü anlamlar içeren karşı taraf ile muhalefet olmaktansa bir umut kırıntısı bırakan sözdür.

   
 2. gülümse

  Bir Farsça şarkıda geçen "Gülümse senin gülüşün mucizelere gebe" cümlesinde fevkalâde anlam kazanan eylem.

   
 3. zamanla yitirmek

  En sevdiklerini ve insanlığını yitirmek dışında iyi sayılabilecek yine de iç burkulmasından nasibini alan, birdenbire yitirmeye tercih edilebilir eylem.

   
 4. sude

  Dünyada hâlâ iyi insanların var olduğuna dair ümidimi korumamı sağlayan bunca kişi yanılmış olamaz kesinlikle diyerek pamuk kalpli, içten,samimi, sorumluluk sahibi olduğuna inandığım, "eski üye mi?" acaba diye merakını celp etmiş bulunduğum fakat sözlükte yeni olduğumu belirtmek istediğim, eksik olmasın dilediğim editör,yazar (gülücük hoş buldum )

   
 5. Metinalkan

  Az evvel tek entry ile sözlükte yazar ve iki üst entryde şimdilerde editörlüğe yükselmiş olduğunu öğrenince hemen profiline gittiğim, "2008" tarihini gördüğümde asıl hakkının memnet'in tapusu olduğuna inandığım , anahtar teslim töreninde kendisini bilhassa tebrik etmek ve memnet'te yaşam üzerine kendisinin engin bilgilerinden istifade etmek istediğim, çok ama çok mütevazı asla övülmeyi sevmeyen biri olduğunu hemen farkettiğim hakkında yazılanlardan sözlük ve iletiler bölümünün aranan ismi oluşuyla saygı duyduğum yazar,editör üye (gülücük)