1 2 3 4 5 6 7 8

Fer.Ah

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

103 entry 4 konu hiç puanı yok
07.03.2021 15:59 son işlem tarihi takip etme takip et

Yapay et

Dünyada çalışmaları son yıllarda hız kazanmış ülkemizde de denenmeye başlamış olan tamamen laboratuar ortamında işlenen bitki, mantar özlerinin,hücre ve dokuların aromalarla harmanlanmasıyla elde edilen et türüdür. Sağlıklı mıdır bilinmez, maliyeti yüksek olduğundan tüketimi henüz pek yaygın değildir.

Et deyince akan suları durduran yurdum insanı şaibeli bulmuştur.

Yapay zeka mı yapay et mi deseler yapay zekadan yana oy kullanılacağı pek yüksek ihtimaldir. O derece kırmızı çizgidir.

Zaman neler getirip götürecektir bilinmemektedir pek tabii. ( gülücük)

07.03.2021 14:47
  1. kıskanmak

    Hakkı Bulut'un bir şarkısında " henüz üç yaşımda bir kardeşim var,seni ondan bile kıskanıyorum" diyerek zirvede bıraktığı eylemdir (gülücük)

     
  2. nasılsın

    Cevabının ruhsal durumumuzdan çok soruyu soranın niteliği ve bizim için önemine bağlı olarak değiştiği sorudur. Misal; sevdiğimiz kişilerce sorulduğunda "seni gördüm daha iyi oldum" diyebilirken nasıl olduğumuzla çok da ilgilenmeyen kimselere "iyiyim " kuyruksuz yalanıyla karşılık verilebilmektedir.

     
  3. tavşan dağa küsmüş de dağın haberi olmamış

    Tavşan kadar insanlara dağ azâmetinde ehemmiyet verilip ardından eldeki dağın altında kalmak ve malum şahsın "ben sana küsüm haberin var mı?" diyene kadar bu durumdan bîhaber olması durumlarının gözde cümlesidir.

     

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam