1 2 3 4 5 6 7 8

bolsuic

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

828 entry 381 konu hiç puanı yok
13.02.2017 08:44 son işlem tarihi takip etme takip et

referandum tarihi

Evetlerin sağnak gibi yapacağı tarih. Şöyle birşey olsa evet diyecekler için daha çok oylama Hakkı verilse. Bu evet hain terör örgütleri için (fetö, pkk), bu evet ise dış emperyalist sömürgeci insanlıktan çıkmış ülkeler için, bu evet iç maşalar için.... Evetler böyle sürer gider.

(Bkz: referandum tarihi)(Bkz: referandum tarihi)(Bkz: referandum tarihi)
11.02.2017 13:26
 1. Torun bakmak ömrü uzatıyor

  spoiler

  Uzman doktorların yaptığı araştırmalara göre başka bir kişiye yardım etmek veya onunla ilgilenmek ömrü uzatıyor. İspanya'da yapılan bir araştırmaya göre, torunlarıyla günde en az 7 saat birlikte vakit geçiren büyük anne ve büyük babalar daha uzun yaşıyor. evlenir evlenmez bir düzine yapmayı planlıyorum. Kaynanamın ömrünün 12 kat uzaması en çok istediğim şey olurdu açıkçası.

   
  (Bkz: torun torba sahibi olmak)
 2. Noktalama işaretleri

  Dur kalk yapmağı öğrenenler için birebirdir.

   
  (Bkz: trafik ışığı)(Bkz: Anlayana sivrisinek saz,anlamayana davul zurna az)
 3. ece seçkin

  1,55 cm boyunda şarkıcı.

   
  (Bkz: Follow me)
 4. komşuda pişer bizede düşer

  Komşumuzun her pişmiş uçağının bizim kuzeyimize ya da güneyimize düşmesi.

   
  (Bkz: rus uçaklarının ilk defa doğru hedefi vurması)(Bkz: rus uçağının karadenize düşmesi)(Bkz: rus Uçağını ABD askerleri düşürdü)
 5. barbarlık müzesi

  spoiler

  Kuzey Kıbrıs Türk cumhuriyeti' nin Lefkoşa ilçesinde bulunan, 4 Aralık 1963'te bozguncu zalim rumların, Kıbrıs Türk Kuvvetleri Alayı'nda görevli Binbaşı Nihat İlhan'ın evinin EOKA'ya bağlı Rum çetecileri tarafından basılmasıyla ve ailenin katledildikten sonra banyo küvetine atılması bu gibi pekçok gerçekleşen katliamı sergilemek adına 1 Ocak 1966 tarihinde ziyarete açılan müze. Kim barbar işte görüyoruz.

   
  (Bkz: kıbrıs barış harekatı)

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam